• ۲۱۴ بازدید
  • بهمن ۹, ۱۳۹۸
Tracks Eraser Pro 9 – Portable پاکسازی ردپا در ویندوز

Tracks Eraser Pro 9 دانلود نرم افزار امنیتی پاکسازی ردپا در ویندوز تراکز اریزر در آنی یار. از ابزارهای نرم افزاری است که برای تمیز کردن آهنگ فعالیت های اینترنت شما طراحی شده است.
رابط کاربری آشفتگی است و اگرچه به برنامه کمک می کند تا کار را به اتمام برساند ، حتی نمی توانید پنجره اصلی را تغییر اندازه دهید و در حالی که این برنامه یک عمل تمیز را انجام می دهد ، شما اجازه ندارید که آن را روی صفحه تغییر دهید.
اما ویژگی های پنهان شده در زیر هود ارزش هر سانت را دارند ، زیرا Tracks Eraser Pro قادر به پاک کردن حافظه پنهان ، کوکی ها ، تاریخچه ، آدرس های اینترنتی تایپ شده ، حافظه تکمیل شده ، اسناد اخیر است ، تاریخچه را باز و ذخیره می کند ، تاریخچه جستجو ، تاریخ را اجرا می کند و حتی پرونده ها را در پوشه موقتی
علاوه بر پشتیبانی از محبوب ترین مرورگرهای اینترنت ، از جمله Internet Explorer ، Firefox ، Google Chrome ، Opera ، AOL و Netscape ، Tracks Eraser Pro با بسیاری از برنامه های دیگر مانند ۷-Zip ، ACDsee ، Acrobat Reader ، Google Desktop سازگار است. ، FlashGet ، Flash Player و QuickTime.نکته خوب دیگر در مورد Tracks Eraser Pro ویژگی “Test Now” است که یک جلسه تمیز کردن را شبیه سازی می کند و در صورت تمیز کردن کامل ، به شما نشان می دهد که پرونده ها حذف می شوند.
علاوه بر این ، یک “File Shredder” داخلی وجود دارد که به شما امکان می دهد پرونده های خاصی را حذف کرده و حتی چندین بار آنها را رونویسی کنید تا مطمئن شوید هیچ نرم افزاری بازیابی قادر به بازگشت داده ها نیست.
در حالی که این برنامه ها روی همه ایستگاه های کاری ویندوز بی عیب و نقص کار می کنند ، ممکن است در طی فرآیند تمیز کردن ، CPU و RAM را کمی تحت فشار قرار دهید ، به خصوص اگر در این مدت پرونده های مرورگر را تمیز نکرده باشید.

 

 

قابلیت های نرم افزار Tracks Eraser Pro 9 Build 1005:

حذف آدرس وب سایت های مشاهده شده از مرورگر هایی چون  IE, Netscape, AOL, Opera
حذف کوکی های از مرورگر هایی چون IE, Netscape, AOL, Opera
حدف کش موجود در مرورگر ها
حذف هیستوری فایلهای دانلود شده
حذف اطلاعات فرم های ورودی که ذخیره شده اند
حذف تاریخچه بازدید فایلها در نرم افزار هایی چون مجموعه آفیس – مدیا پلیر کوئیگ تایم وین زیپ و …

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار