• ۲۵۹ بازدید
  • بهمن ۹, ۱۳۹۸
USB Redirector دسترسی از راه دور به USB

USB Redirector دانلود ابزار شبکه دسترسی از راه دور به USB یو اس بی ردی رکتور در آنی یار. USB Redirector یک راه حل قدرتمند برای از راه دور دستگاه های USB است.
این برنامه به شما امکان می دهد از دستگاه های USB مشترک از راه دور از طریق LAN ، WLAN یا اینترنت استفاده کنید ، دقیقاً مثل اینکه به رایانه شما وصل شده باشند. این می تواند هم به عنوان سرور USB و هم به عنوان مشتری USB عمل کند. شما همچنین می توانید با کمک USB Redirector برای لینوکس دستگاههای USB را بین ویندوز و لینوکس تغییر دهید.
از ویژگی های این نرم افزار وجود لیست سیاه و لیست سفید است و سیستمی که در لیست سیاه قرار بگیرد از راه دور نمیتواند به سیستم شما متصل شود تا زمانی که شما اجازه اتصال را بدهید. نرم افزار بعد از نصب به عنوان یه نرم افزار سرویس گیرنده و سرویس دهنده با هر بار بالا آمدن ویندوز یا logoff کردن ویندوز به کار خود ادامه میدهد و سیستمی USB Redirector به همراه USB هایی که در آن به اشتراک گذاشته شده بعنوان سرور شناخته میشود و برای اتصال سایر دستگاه ها به سیستم شما تأییدیه شما لازم است. USB Redirector با استفاده از TCP/IP جهت ارتباط بین دستگاه ها استفاده میکند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار