• ۱۵۳ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
AutoPin Controller جلوگیری از پین شدن خودکار نرم افزارها به Start Screen

AutoPin Controller دانلود ابزار دسکتاپ جلوگیری از پین شدن خودکار نرم افزارها به Start Screen اوتوپین کنترلر در آنی یار. مانع از پین شدن خودکار پیوندهای برنامه در صفحه شروع می شود. با استفاده از نرم افزار رایگان ، کاربران می توانند در هر زمان عملکرد پین را خاموش و روشن کنند. AutoPin Controller به ویژگی های آزار دهنده ویندوز ۸ خاتمه می دهد. با هر نصب نرم افزار ، سیستم عامل پیوند مربوطه را به شکل کاشی در صفحه شروع ایجاد می کند. با استفاده از ابزار ، کاربر می تواند به طور موقت این پین خودکار را خاموش کند. عملکرد دیگر AutoPin Controller برای تنظیم مجدد صفحه شروع به تنظیمات کارخانه ، روی دکمه “Reset the Start Screen itemsکلیک کنید. این بدان معنی است که ابزار کلیه کاشیهای زنده تنظیم شده توسط کاربر را از صفحه شروع پاک می کند. با استفاده از AutoPin Controller 1.0، کاربران ویندوز ۸ کنترل بیشتری بر روی صفحه شروع در طراحی ModernUI می گیرند. به جای سیستم ، کاربر در وهله اول تصمیم می گیرد که زمین را در صفحه شروع پیوند می دهد. زمانی که شما نرم افزارهای زیادی را نصب می کنید با پین شدن کاشی های زیاد به صفحه شروع نظم اولیه آن بهم می ریزد و Start Screen خیلی شلوغ می شود. با اینکه این امکان وجود دارد که با راست کلیک کردن بر روی کاشی ها آنها را از صفحه شروع حذف کنید اما شما می توانید با استفاده از نرم افزار مفید و جدید AutoPin Controller از پین شدن خودکار اپلیکیشن ها به Start Screen جلوگیری کنید .
این ابزار ویژگی پین کردن را غیرفعال می کند و بعد از اینکه شما برنامه های مورد نظر خود را نصب کردید می توانید دوباره ویژگی پین کردن را فعال کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار