• ۱۴۸ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Glary Disk Cleaner پاکسازی فایل های بیهوده هارد دیسک

Glary Disk Cleaner دانلود نرم افزار امنیت پاکسازی فایل های بیهوده هارد دیسک گلاری دیسک کلینر در آنی یار. نرم افزاری کاربردی جهت پاکسازی و حذف فایل های بیهوده و ناکارآمد بر روی هارد دیسک. هنگام کار با برنامه های کاربردی در Windows یا گشت و گذار آنلاین ، رایانه شما پرونده های موقت یا سایر داده های مشابه را تولید و ذخیره می کند. توصیه می شود برای تمیز کردن دیسک در بالاترین عملکرد و سرعت بیشتر ، مرتباً پاکسازی دیسک را انجام دهید. شما می توانید با استفاده از Glary Disk Cleaner این کار را انجام دهید. بر خلاف ابزار پیش فرض پاکسازی دیسک در ویندوز ، Glary Disk Cleaner نتایج اسکن دقیق را نشان می دهد ، شما را قادر می سازد پرونده های جداگانه را حذف کنید.
لیست دسته بندی ها بسیار گسترده تر است ، شامل پرونده های موقت سیستم و کاربر ، حافظه پنهان ریز ، گزارش خطا ، پرونده های ورود به سیستم ، حذف حافظه ، بازیافت سطل سطحی ، میانبرهای نامعتبر و غیره. همچنین می توانید از آن برای خلاص شدن از داده های قدیمی به روزرسانی ویندوز ، فایلهای برنامه بارگیری شده و پرونده های غیرضروری که توسط Windows Installer تولید می شود ، استفاده کنید.
با تنها چند کلیک ، می توانید پوشه ها را که Glary Disk Cleaner باید هدف قرار دهد ، پیکربندی کنید و خوب است که بروید.
گذشته از تمایل ویندوز یا پرونده های غیرضروری ، Glary Disk Cleaner همچنین می تواند حافظه پنهان مرورگرها یا برنامه های نصب شده را خالی کند. علاوه بر این ، می توانید پرونده ها و پوشه های سفارشی را برای خالی کردن شامل کنید ، نوع فایل ها را برای پاک کردن در حین پاکسازی تعریف می کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار