• ۱۶۴ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Multi-Tabber افزودن و مدیریت دسکتاپ مجازی در ویندوز ۷

Multi-Tabber دانلود ابزار دسکتاپ افزودن و مدیریت دسکتاپ مجازی در ویندوز ۷ مولتی تابر در آنی یار. برنامه کاربردی که امکان می دهد دسکتاپ های مجازی مختلف را ایجاد کنید. کاربرد اصلی این ابزار این است که بتوانید از هر دسکتاپ برای ابزارهای خاص استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای برنامه هایی که در آن کار خواهید کرد ، از یک دسکتاپ برای برنامه های پیام رسان فوری ، شبکه های اجتماعی یا موسیقی و یک میزکار دیگر استفاده کنید. این یک روش واضح برای سفارش وظایف و کار راحت تر در رایانه است.این برنامه اجازه ی بکار گیری از ۱۰ نوع دسکتاپ مختلف را میدهد که توسط دکمه های کوچکی در صفحه نمایش مشخص هستند و در صورت عدم نیاز به آن به راحتی از سیستم خارج می شود .
قابلیت مدیریت این برنامه فقط به تنوع بکارگیری دسکتاپ های مجازی تا ۱۰ مورد خلاصه نمی شود بلکه شما میتوانید رنگ دلخواهی را هم برای دکمه ها انتخاب نموده و یا حتی مکان جایگیری آنها را تغییر دهید. فقط کافیست برنامه را نصب نموده و با کلیک روی هر دکمه دسکتاپ انتخابی خود را مشخص کنید. ( البته لازم است تا در قسمت تنظیمات برنامه، برنامه های مورد نیاز خود را مشخص نمایید ).

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار