• ۱۵۸ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Remo Drive Wipe حذف دائمی اطلاعات

Remo Drive Wipe دانلود نرم افزار امنیت حذف دائمی اطلاعات رمو درایو وایپ در آنی یار. Remo Drive Wipe می تواند به انجام روشهای پیشرفته حذف کمک کند تا داده ها در درایو پاک شود.  اگر می خواهید از این امر اطمینان داشته باشید ، Remo Drive Wipe می تواند به انجام روشهای پیشرفته حذف کمک کند تا داده ها در درایو پاک شود ، یا پارتیشن مجدداً به هیچ وجه قابل بازیابی نیست.
با گذشت زمان کمی در مراحل تنظیم ، می توانید قبل از تحقق برنامه ، درخواست چرخش دهید. با توجه به طراحی بصری ، بافت های با کیفیت بالا و زمینه های بیان دقیق کمک می کنند تا محل اقامت در پارک برای مبتدیان و کارشناسان به طور یکسان پیاده روی شود.
شما مستقیماً به صفحه انتخاب درایو منتقل شده اید. در صورتی که می خواهید یک عمل پاک کردن را بر روی یک درایو قابل جابجایی انجام دهید ، می توانید آن را حتی قبل از شروع برنامه وصل کنید ، زیرا به طور خودکار لیست موارد را تازه می کند و چند ثانیه پس از برقراری اتصال آن را نشان می دهد. همچنین در صورت نیاز به تشخیص درایو ، یک دکمه تازه سازی نیز وجود دارد.
با انتخاب یک درایو فیزیکی یا منطقی از لیست ، می توانید به جزئیات مرتبط دسترسی پیدا کنید. جزئیات فنی مانند نام ، نوع ، شماره سریال و رابط در صفحه جزئیات نشان داده شده است ، همچنین جزئیات اضافی مانند سیلندرها ، بایت ها در هر بخش ، تعداد بخش ها ، نوع فایل سیستم ، اندازه بخش و کل فضای دیسک نشان داده می شود.
با انتخاب دستگاه ، فشار دادن بعدی شما را به آخرین مرحله می برد. حتماً کلیه پرونده ها و پوشه های مهم را از درایو هدف ذخیره کنید ، زیرا پس از اجرای این روند ، بازیابی مجدد آنها تقریباً غیرممکن است.
قبل از شروع ، شما می توانید از میان سه مجموعه الگوریتم پاک کردن ، یکی قوی تر از آخرین را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، روش های اولویت پایین شامل نوشتن سریع ، نوشتن تصادفی یا DOD ، استفاده متوسط ​​از الگوریتم های ناتو ، NAVSO و VSITR است ، در حالی که گوتمن در پاک کردن سطح بالایی یافت می شود. می تواند کمی زمان ببرد ، اما این به اندازه ، پیچیدگی و روش استفاده شده بستگی دارد.
روی هم رفته ، Remo Drive Wipe یک برنامه قابل اعتماد است که می توانید از آن برای تأمین امنیت پرونده های مهم خود استفاده کنید ، به این معنا که در صورت عدم استفاده دیگر می توانید آنها را یک بار و برای همیشه حذف کنید. روش های مختلف در دسترس شما هستند ، در حالی که کلی طراحی دلپذیر و بصری باعث می شود برنامه قطعاً ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار