• ۱۶۸ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
ShellTools افزودن ویژگیهای جدید به منوی راست کلیک

ShellTools دانلود ابزار دسکتاپ افزودن ویژگیهای جدید به منوی راست کلیک شل تولز در آنی یار. بسته نرم افزاری که شامل چندین پوسته است که در فهرست زمینه تعبیه می شوند. این ابزار به شما امکان می دهد دستورات مفیدی را برای تغییر اندازه تصاویر ، نصب یا حذف فونت ها ، کپی کردن مسیرها و نشان دادن پرونده های مخفی به منوی زمینه Windows Explorer خود اضافه کنید. ذکر این نکته ضروری است که افزونه ها در هر کاربر ثبت شده و نه رایانه ای.
پانل پیکربندی کار ساده ای به نظر می رسد و به شما امکان می دهد افزونه های پوسته را فعال یا غیرفعال کنید. می توانید این جنبه را برای هر پسوند پرونده تعریف کنید و برنامه را فشار دهید تا پس از فشار دادن کلید “Shift” ، پسوند پوسته نشان داده شود.
ShellTools به شما امکان فعال کردن ورودی های مختلف با کلیک راست ، یعنی تغییر اندازه تصویر ، نصب / حذف نصب / بارگذاری / بارگیری فونت ، اندازه کپی ، مسیر کپی ، نمایش پرونده های مخفی ، نمایش پسوند های پرونده ، یادداشت پرونده ، تازه کردن آیکون ها و گزینه های ShellTools را می دهد. .
این برنامه به شما امکان می دهد عکس ها را با استفاده از کتابخانه گرافیکی ImageMagick که باید بر روی سیستم شما نصب شود ، برای انجام کار تغییر اندازه دهید. ShellTools به شما امکان می دهد بین چندین مقدار از پیش تعیین شده اندازه تصویر را انتخاب کنید. با این وجود ، به شما آزادی تنظیم پارامترهای اندازه دلخواه داده می شود (حداکثر ۵ گزینه می تواند در فهرست زمینه نمایش داده شود).
به طور پیش فرض ، عکسهای تغییر اندازه در همان دایرکتوری که فایلهای منبع در آن ذخیره می شوند ذخیره می شوند. موارد تغییر اندازه نام خانوادگی جدید دارند بنابراین تصاویر اصلی رونویسی نمی شوند. علاوه بر این ، می توانید اگر گزینه “Ctrl” را در حالی که اندازه را از منو انتخاب کرده اید ، پوشه صرفه جویی در انتخاب را انتخاب کنید.
آزمایشات نشان داده اند که ابزارهای شل به سرعت یک کار را انجام می دهند. در منابع سیستم روشن است بنابراین عملکرد کلی کامپیوتر مختل نمی شود.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار