• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Stardock IconPackager تغییر آیکونهای ویندوز

Stardock IconPackager دانلود ابزار دسکتاپ تغییر آیکونهای ویندوز استارداک ایکون پکیج در آنی یار. برنامه ای که امکان می دهد تقریباً تمام نمادهای ویندوز خود را تغییر دهند. بسته ای از آیکون ها حاوی آیکون ها برای جایگزینی بیشتر نمادهای رایج در رایانه شخصی ویندوز است.
آنچه IconPackager را خاص می کند این است که برخلاف مضامین مایکروسافت که فقط چند نماد را تغییر می دهند ، IconPackager صدها آیکون را تغییر می دهد. بسته ای از آیکون ها حاوی آیکون ها برای جایگزینی بیشتر نمادهای رایج در رایانه شخصی ویندوز است.
همه موارد از “رایانه من” ، “سطل بازیافت” ، پوشه ها ، تا آیکون های قالب خاص فایل مانند پرونده های .doc و .xls و هر نوع پرونده دیگری که کاربر مایل به استفاده از آن است ، است. IconPackager با یکپارچه سازی پوسته خود به کاربران اجازه می دهد از طریق سیستم خود در حال مرور باشند ، روی هر پرونده کلیک راست کرده و به برگه “Icon” اضافه شده رفته و آیکون را تغییر دهند.
نکته بسیار جالب و کاربردی این نرم افزار این است که شما تنها و تنها با راست کلیک کردن بر روی فایل برنامه و یا فولدر مورد نظر می توانید گزینه Add Icon را انتخاب و آیکون مورد نظر را از برنامه فراخوانی کنید و دیگر نیازی نیست که از راه های فرعی و نسبتاً پیچیده این کار را انجام دهید .

 

 

قابلیتهای نرم افزار Stardock IconPackager 5.10.032:

عوض کردن صفحات ویندوز در موقع خاموش شدن و یا روشن شدن سیستم
عوض کردن آیکون های فایل ها و یا فولدرها دسته جمعی یا به صورت انفرادی
دارای حالت Drag and Drop برای راحتی و سهولت در کار
دارای حالت راندوم برای عوض کردن آیکونها در موقع بالا آمدن سیستم

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار