• ۱۷۳ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Start Menu Modifier اضافه کردن تسکبار به صفحه شروع ویندوز ۸

Start Menu Modifier دانلود ابزار دسکتاپ اضافه کردن تسکبار به صفحه شروع ویندوز ۸ استارت منو مودیفایر در آنی یار. ابزاری که امکان می دهد ظاهر صفحه شروع در ویندوز ۸ را تغییر دهید. برنامه شما را قادر می سازد تا صفحه شروع به عنوان یک پنجره کوچکتر ظاهر شود که تمام صفحه شما را نمی گیرد. هنگامی که Start Menu Modifier را فعال می کنید ، تمام نمادها در یک یا چند ردیف نمایش داده می شوند که می توانید در آن حرکت کنید تا بتوانید مورد نیاز خود را پیدا کنید. Start Menu Modifier برای استفاده و پیکربندی است. هنگامی که آن را اجرا کرد ، در منطقه سینی سیستم زندگی می کند که در صورت نیاز به تغییر چیزی ، دسترسی به آن را نیز تبدیل به یک سیلت می کند. تا آنجا که تغییرات پیش می روند ، همه کارهایی که می توانید انجام دهید وجود ندارد. شما می توانید موقعیت منو را یا در بالای صفحه یا پایین صفحه انتخاب کنید و حتی یک ارتفاع سفارشی برای آن تنظیم کنید. این گزینه خوبی است زیرا هیچ نقطه ای در یک پنجره بزرگ منو وجود ندارد که تنها ده آیکون در آن وجود داشته باشد. اما اگر صفحه را خیلی کوتاه کنید ، فقط می توانید نام کاربری را در گوشه بالای سمت راست یا نیمی از آیکون ها مشاهده کنید زیرا برنامه قسمت بالای صفحه شروع را به عنوان یک مرجع نگه می دارد. بنابراین ، اگر به دنبال یک مقدار قد کوچکتر از پیش فرض باشید ، هیچ خیری از شما نخواهد داشت. از طرف دیگر ، بالا بردن پنجره منو به شما امکان می دهد نمادهای مرتب شده بر روی چندین ردیف را مشاهده کنید که از نظر ظاهری خوب است. جدای از موقعیت های بالا و پایین ، Start menu Modifier امکان پر کردن صفحه به طور معمول را می دهد اما Taskbar را قابل مشاهده می کند. علاوه بر این ، شما روش های مختلفی را به دست می آورید که می توانید با استفاده از ترکیب های مختلف کلید ، پنجره شروع را تغییر دهید. در پایان ، اگر کمی با صفحه پیش فرض ویندوز ۸ شروع حوصله خود را ندارید ، شروع منوی اصلاح کننده برنامه ای است که مطمئناً می تواند آن را تغییر دهد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار