• ۱۷۱ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Vista Drive Icon تغییر شکل درایو ها

Vista Drive Icon دانلود ابزار دسکتاپ تغییر شکل درایو ها ویستا درایو آیکون از آنی یار. Vista Drive Icon به طور خودکار آیکون های قدیمی را با نمونه های جدید جایگزین می کند. در صورتی که هنوز از ظاهر Windows XP با ظاهر پیش فرض آن استفاده می کنید ، احتمال دارد برخی از تنظیمات رابط کاربری برای به روز کردن ظاهر این سیستم عامل کلاسیک مفید باشند.
اگر شیشه و جلوه های دیدنی واقعاً برای شما جذابیتی ندارند ، می توانید با تغییر نمادهای درایو نشان داده شده در رایانه من اصلاح ظریف تری داشته باشید. برای این منظور شما به یک ابزار اختصاصی برای انجام کار بدون دردسر نیاز دارید.
چنین برنامه ای برنامه ای است به نام Vista Drive Icon و به شما کمک می کند تا آیکون های درایو سنتی را با برنامه های مدرن تر جایگزین کنید ، با الهام از تکرار ویندوز که بلافاصله پس از XP ، یعنی ویستا آمده است. در صورت تعجب ، این نمادها چیزی بیش از یک بهبود بصری ندارند ، زیرا فضای آزاد موجود در هر درایو را نیز نشان می دهد. این کار به کمک نوار قرار داده شده در زیر هر نماد انجام می شود که فضای اشغال شده را به رنگ آبی و فضای موجود به رنگ سفید نشان می دهد.
Vista Drive Icon 1.5 به طور خودکار آیکون های قدیمی را با نمونه های جدید جایگزین می کند ، بنابراین شما فقط باید فایل اجرایی را اجرا کنید و این اساساً آن است. مثل همیشه ، بهتر است قبل از بازی با برنامه ، یک نقطه بازیابی ایجاد کنید یا از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید ، فقط برای ماندن در سمت امن.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار