• ۱۶۴ بازدید
  • بهمن ۱۰, ۱۳۹۸
Wipe Pro نرم افزار پاکسازی اطلاعات در ویندوز

Wipe Pro دانلود نرم افزار امنیتی حذف و پاکسازی اطلاعات در ویندوز وایپ پرو در آنی یار. برنامه ای که می تواند با از بین بردن داده های غیر ضروری ، فضای شما را در هارد دیسک  آزاد کند. UI بصری که شما را قادر می سازد تاریخچه و پرونده های موقت را حذف کنید.
پس از آغاز برنامه با رابط کاربر پسند ، می توانید آن را تنظیم کنید تا به طور خودکار آهنگ ها و زباله ها حذف شود ، یا برای شخصی سازی تنظیمات ، وارد حالت تمیز کردن پیشرفته شوید.
بنابراین ، می توانید کلیپ بورد و تاریخچه تکمیل خودکار را در جعبه باز / ذخیره ، پاک کنید ، Recycle سطل را خالی کنید و لیست Run MRU را تمیز کنید.
اما همچنین می توانید حافظه نهان دستی کاربر را پاک کنید ، پرونده های موقت اینترنت و لیست اسناد اخیر من را حذف کنید ، تاریخچه پوشه های مورد استفاده برای کپی یا انتقال فایل ها از طریق Explorer را حذف کرده و از لیست تصاویر زمینه اخیر خلاص شوید.
علاوه بر این ، می توانید آمار بازی را پاک کنید ، آدرس ها را به صورت دستی ، ورود به سیستم راهنما HTML ، حافظه نهان بازیابی ، ذخیره DOM ، سوابق تاریخ ، فایل های بازیابی سیستم ، ورود به سیستم ها و رمزهای عبور و موارد دیگر پاک کنید.
علاوه بر این ، همچنین می توانید آهنگ های موجود در برنامه هایی مانند Windows Media Player (به عنوان مثال لیست پخش راه اندازی ، لیست پخش مسیر ضبط سی دی) ، Adobe Reader (لیست موارد اخیراً قابل دسترسی) ، افزونه Flash Player ، QuickTime ، ویرایشگر رجیستری ، Winamp و غیره را حذف کنید. بر.
برای هر یک از این قسمت ها می توانید تعداد کل پرونده ها ، ورودی های رجیستری و فضای اشغال شده (بایت) را مشاهده کنید. به علاوه ، برای ارزیابی بیشتر می توانید به برخی از این اشیاء (مانند مشاهده کلیپ بورد) و لیست های صادرات دسترسی پیدا کنید.
در قسمت “تنظیمات” می توانید روش حذف را پیکربندی کنید (به عنوان مثال حذف استاندارد ، یک ضد بازیابی یک پاس) ، به یک مدیر وظیفه دسترسی پیدا کنید ، موارد را از لیست نزدیک اضافه یا حذف کنید ، صفحه را با رمز عبور قفل کرده و امکان اجرای یک عامل سینی در هنگام راه اندازی ویندوز و سایر موارد.
Wipe Pro 18.06 با میزان متوسطی از منابع سیستم اجرا می شود ، به سرعت وظیفه اسکن و تمیز کردن را به پایان می رساند و استفاده هر کسی ساده است. خیلی بد نیست که هیچ پرونده راهنما در دسترس باشد. در غیر این صورت ، ما این ابزار را به تمام کاربرانی که می خواهند تمیزکاری کاملی را در سیستم خود انجام دهند توصیه می کنیم.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار