• ۱۹۳ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۸
Actual Window Manager مدیریت پنجره ها در ویندوز

Actual Window Manager دانلود نرم افزار ابزار دسکتاپ مدیریت پنجره ها در ویندوز اکچوال ویندو منیجر برای ویندوز [Win] ، مکینتاش [Mac] ، لینوکس [Linux] ، اندروید [Android] در نسخه های بدون نیاز به نصب پرتابل، ۳۲، ۶۴ بیتی همراه با لایسنس و کرک در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Actual Window Manager یک نرم افزار کارآمد و کاربر پسند است که تنها در چند مرحله ساده به شماکمک خواهد کرد. نصب و کار با برنامه ابزار دسکتاپ اکچوال ویندو منیجر با حداقل تجربه با نرم افزار مشابه بسیار ساده است.

Actual Window Manager، شما را از سادگی و عملکرد آن شگفت زده می کند! ۴۰ ابزار مفید به شما امکان می دهد تا روند کار را به راحتی ساماندهی کنید که دیگر وقت خود را صرف تعویض بی پایان و خسته کننده بین ویندوز و شکار برای برنامه صحیح در نوار وظیفه درهم ریخته نکنید.
این برنامه متعلق به خانواده برنامه های ارتقاء سیستم نسل بعدی است و تقریباً برای هر سیستم پنجره ای از جمله ویندوز ۹۵/۹۸ / Me / NT / 2000 / XP در دسترس است. از طریق ردیف دکمه های نوار عنوان پنجره ای که در کنار استاندارد استاندارد Minimize / Restore / Close قرار می گیرد ، به همه گروه های کنترل قابل دسترسی است. علاوه بر این ، در کنار فعال کردن توابع با کلیک ماوس ، نسخه جدید ۳.۰ از کلیدهای میانبر ، زبان استاندارد حرفه ای ها پشتیبانی می کند ، این امکان را می دهد که مدت زمان صرف شده در انجام یک عمل را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
Actual Window Manager  به شما پیشنهاد می کند تنظیمات انتخاب شده را برای همه برنامه ها یا فقط برای یکی از آنها تنظیم کنید. می خواهید از نزدیک شدن تصادفی ویندوز جلوگیری کنید؟ یا می خواهید برخی از ویندوز را مینی / حداکثر باز کنید؟ فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که چه ابزارهایی را اعمال کنید و فقط می توانید پارامترهای ویندوز را هرچه بیشتر بخواهید تغییر دهید. نمی توانید به این معجزه ایمان داشته باشید؟ سپس نسخه آزمایشی برنامه را به صورت رایگان امتحان کنید و خود را از حقیقت کامل سخنان ما متقاعد کنید. همچنین شما می توانید در صفحه مقابل خود زمانی که چندین پنجره فعال را دارید اما اندازه های آن ها به گونه ای می باشد که بر روی یکدیگر قرار می گیرند با یک کلیک تمامی پنچره ها را به صورت مرتب در اندازه های مناسب در کنار یکدیگر قرار دهید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار