• ۱۸۹ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۸
Classic Menu for Office منوی کلاسیک آفیس

Classic Menu for Office دانلود نرم افزار منوی کلاسیک آفیس کلاسیک منو آفیس در آنی یار. Classic Menu for Office را نصب کنید تا منوهای آشنا و نوار ابزار را به آفیس بازگردانید. نمای کلاسیک به شما امکان می دهد تا با Office 2010/2013 کار کنید که گویی Office 2003 است. تمام ویژگی های جدید Office 2010 و ۲۰۱۳ در فهرست های کلاسیک گنجانده شده است ، و هنوز هم می توانید بسیاری از کارکردهای Office 2003، ۲۰۰۰، ۲۰۰۲ را که از روبان Office ۲۰۱۰/۲۰۱۳ حذف شده است ، به دست آورید و از همه زبانهایی پشتیبانی می کند که توسط Microsoft Office 2010 پشتیبانی می شوند.

Classic Menu for Office 2010/2013/2019 v3.0 مایکروسافت آفیس با این همه ابزار و امکانات همه را شگفت زده کرده و دیگر ابزاری نمانده که کاربران به آن نیاز داشته باشند و در این نسخه از نرم افزار نباشد. بعد از نسخه آفیس ۲۰۰۳ در آفیس ۲۰۱۰/۲۰۱۳/۲۰۱۹ منوی های این نرم افزار ساده تر و کارامد تر شد اما هنوز بسیاری از کاربران به همان مدل کلاسیک عادت کرده اند و می پسندد که از همان مدل قدیمی استفاده کنند. اگر شما به دنبال امکانات و ابزار و دستورات مایکروسافت آفیس میگردید و به مدل جدید آن عادت ندارید، نرم افزار منوی کلاسیک و قدیمی از این نرم افزار کاربردی را برای دانلود به اشتراک عموم گذاشته است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار