• ۱۵۲ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۸
Erics TelNet98 شبیه ساز کلاینت SSH و Telnet

Erics TelNet98 دانلود نرم افزار اینترنت شبیه ساز کلاینت SSH و Telnet اریکس تلنت در آنی یار. سرویس دهنده Telnet /SSH که از شبیه سازی ترمینال ANSI و SCO-ANSI  پشتیبانی می کند.
در پایان مراحل نصب با پنل پیکربندی روبرو می شوید که می توانید پارامترهای فعال سازی یک جلسه جدید را وارد کنید. این ابزار برای پیگیری جلسات مختلف در همان زمان ، از یک طرح چند زبانه پشتیبانی می کند.
می توانید جزئیات مربوط به هر جلسه مانند نام میزبان ، نام جلسه ، داده های ورود به سیستم و درگاه TCP را مشاهده کنید.
برنامه به شما امکان می دهد جلسات را از قالب پرونده ETX یا ETN وارد کنید ، تنظیمات فعلی را به صورت پیش فرض ذخیره کنید ، اطلاعات را از پنجره جلسه چاپ کنید ، حالت تمام صفحه را فعال کنید و جلسه فعلی را قطع کنید.
می توانید نامهای از راه دور را به زور وارد کنید ، دستورات لازم را برای آماده سازی میزبان برای انتقال پرونده یا تنظیم مجدد میزبان پس از انتقال فایل وارد کنید ، و همچنین برای دریافت و ارسال داده های uuencoded دستوراتی را بنویسید.
Erics TelNet98 به شما امکان ورود به نام میزبان را می دهد ، بین چندین پروفایل (مانند Linux ، SCO ، Xterm یا سفارشی) را انتخاب کنید ، نام جلسه را وارد کنید ، پروتکل را انتخاب کنید (Telnet ، SSH1 ، SSH2) ، TCP را اضافه کنید. پورت ، تنظیم پارامترهای پراکسی ، ارسال پیام های زنده در زمان دلخواه ، صفحه نمایش روشن در اتصال مجدد ، بستن پنجره در حالت قطع و پخش هنگام ارسال ، یک اعلان صدا را پخش کنید.
این ابزار به شما امکان می دهد کدهای کلیدی و حتی نقشه برداری کلید ورودی / خروجی را پیکربندی کنید ، کدهای کلیدی و برچسب ها را تعریف کنید ، همچنین حالت تقلید چاپگر خط را فعال کنید (یک قلم ثابت را انتخاب کنید ، جهت و حاشیه ها را تنظیم کنید ، خطوط و کاراکترها را در هر مشخص کنید. اینچ ، طول صفحه را وارد کنید).
علاوه بر این ، می توانید چندین پارامتر مربوط به ظاهر ، مانند نشانگر خط زیر یا بلوک را تغییر دهید ، مکان نما را چشمک بزنید ، بین یک ویندوز یا کنسول جابجا شوید و متن را از نظر رنگ تغییر دهید.
می توانید فرآیند ورود به سیستم را فعال کرده و داده ها را روی دسک تاپ یا پوشه تعریف شده توسط کاربر ذخیره کنید ، مجوزهای انتقال فایل ، منوی زمینه و گزینه های بستن پنجره را تنظیم کنید و داده های محیط را به اسکریپت های میزبان و autorun ارسال کنید. از این گذشته ، می توانید با پاسخی سفارشی روی ENQ (ASCII 5) به میزبان پاسخ دهید و درخواست ورود و رمز ورود را از میزبان ارسال کنید.

 

 

قابلیتهای نرم افزار Erics TelNet98 v27.0 Build 15630:

پشتیبانی از IPv4 و IPv6
پشتیبانی از رنگ ANSI و کد PC Scan
توایع انتقال فایل از پیش ساخته شده
بافرهای بزرگ و قابل توجه Scroll Back
ویرایشگر Policy
اتصال و ورود خودکار
شبیه سازی ترمینال
شامل مرجع کامل فرمان ANSI
حالت اتصال مستقیم سریع
سوکت های ویندوز ANSI و SCO-ANSI
پشتیبانی از پروتکل های SSH و Telnet
کدهای کلید و رزولوشن صفحه نمایش قابل تعریف توسط کاربر
توابع Answer Back

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار