• ۱۴۱ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۸
MikroTik RouterOS میکروتیک

MikroTik RouterOS دانلود نرم افزار اینترنت میکروتیک روتر او اس در آنی یار. امکان می دهد تا MikroTik RouterBoard را روی سیستم نصب کرده و به روترهای کاربردی تبدیل کنند.

سپس افراد قادر خواهند بود به چندین ویژگی دسترسی پیدا کنند که به آنها امکان روتر کردن ، مانند مسیریابی ، فایروال ، مدیریت پهنای باند ، نقاط دسترسی بی سیم و موارد دیگر را می دهد. این امکان را به آنها می دهد تا از رایانه های شخصی خود به عنوان سرورهای hotspot gateway / VPN یا برای اتصال backhaul استفاده کنند.
براساس هسته ۳.۳.۵ لینوکس ، RouterOS یک سیستم عامل مستقل است که از روش های پیکربندی بی شماری پشتیبانی می کند: دسترسی محلی به مانیتور و صفحه کلید ، کنسول سریال با برنامه های ترمینال ، Telnet یا دسترسی SSH امن از طریق شبکه.
رابط خط فرمان این امکان را به شما می دهد که با استفاده از قابلیت های اسکریپت ، پیکربندی را انجام دهید. همچنین یک ابزار پیکربندی اختصاصی به نام “Winbox” ارائه می دهد ، که یک برنامه قدرتمند مبتنی بر وب و یک رابط برنامه نویسی API است که می تواند برای ایجاد برنامه های کنترل سفارشی مورد استفاده قرار گیرد.
RouterOS از پروتکل های متعددی پشتیبانی می کند ، برخی از آنها شامل: برای IPv4: RIPv1 / RIPv2 ، OSFPv2 و BGPv4 و برای IPv6: RIPng ، OSFPv3 و BGP. علاوه بر این ، همچنین از مسیریابی مجازی و حمل و نقل مجازی (VFR) ، مسیریابی مبتنی بر سیاست ، مسیریابی مبتنی بر رابط و مسیریابی ECMP پشتیبانی می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار