• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۸
Old Task Manager for Windows 8 دسترسی به Task Manager قدیمی در ویندوز ۸

Old Task Manager for Windows 8 دانلود ابزار دسکتاپ دسترسی به Task Manager قدیمی در ویندوز ۸ اولد تسک مسنجر در آنی یار. با این نرم افزار می توانید تسک مسجر قدیمی را اضافه کنید. برخی از کاربران (از جمله خود من) به سختی از مدیر جدید “مدرن” در ویندوز ۸ ناراحت هستند. گرچه برخی از عملکردهای آن بد نیستند ، مانند ستون “خط فرمان” در لیست کارها یا نمودار عملکرد ، من واقعاً اینگونه نیستم. به آنها احتیاج دارید Task Manager قدیمی یک روش مداوم تر برای مدیریت وظیفه برای من فراهم می کند ، آن را آشنا می داند و جدید حتی حتی آخرین برگه فعال را نیز به یاد نمی آورد. بنابراین من قطعاً یکی از کسانی هستم که Task Manager قدیمی خوب و قابل استفاده را در ویندوز ۸ می خواهم. بگذارید به شما نشان دهم که چگونه می توانید با چند قدم ساده این کار را انجام دهید. در این Task Manager جدید ، در حالی که برنامه ها و زبانه های ویندوز حذف شده اند ، زبانه ها در تاریخ ، شروع برنامه و برگه جزئیات اضافه می شوند. این دو مدیر وظیفه اختلافات خود را دارند و هر دو در جایگاه خود مزایایی دارند. مانند Windows Task Manager ویندوز ۷ برای مدیریت عمومی بسیار ساده تر است.
Old Task Manager for Windows 8 یکی از تغییرات و به روز رسانی هایی که در ویندوز ۸ انجام شده است تغییراتی است که در Task Manager ویندوز رخ داده است. در صورتی که کلیدهای ترکیبی Ctrl+Alt+Delete و یا Ctrl+Shift+Esc را بزنید، می توانید به این Task Manager جدید دسترسی داشته باشید. اما در صورتی که علاقه‌ ای به Task Manager جدید ندارید، جای نگرانی نیست، چرا که Task Manager قدیمی از ویندوز ۸ حذف نشده است بلکه تنها نحوه دسترسی به آن متفاوت شده است و شما با اجرای فایل رجیستری ای که در ادامه براتون قرار دادم می توانید به Task Manager قدیمی در ویندوز ۸ دسترسی داشته باشید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار