• ۱۹۶ بازدید
  • بهمن ۱۱, ۱۳۹۸
RJ TextEd – Portable ویرایش متون و سورس فایل

RJ TextEd دانلود نرم افزار آفیس ویرایش متون و سورس فایل آر جی تکست در آنی یار. RJ TextEd یک نرم افزار فوق العاده قوی و پرکاربرد برای ویرایش متون و سورس فایلها است. RJ TextEd یک ویرایشگر متن یونیکد با برجسته سازی نحو ، تاشو کد ، کلاینت FTP ، پیش نمایش HTML ، بررسی املا و پشتیبانی از ایمیل است. ویرایشگر می تواند با استفاده از یک فایل زبانی از هر زبانی استفاده کند. ویرایشگر فایل تعریف نحوی گنجانده شده است.
برگه پیش نمایش HTML را با استفاده از مؤلفه Mozilla Active X (Firefox) اضافه می کند ، هر دو تب IE و Firefox دارای قابلیت مرورگر کامل هستند و موارد دلخواه پوشه را در برگه های کاوشگر اضافه یا ویرایش می کنند. اضافه کردن حالت پیشرفته ستون ، جستجوی پیشرفته جدید ، ویژگی های جستجوی جدید مرورگرهای داخلی (IE و Firefox) اصلاح مجدد پاراگراف ها و متن انتخاب شده ، گزینه های جدید تاشو ، گزینه های چاپ جدید و استفاده از TopStyle Lite.

RJ TextEd 14.20 قادر است تمامی متون و سورس های ANSI, UTF-8 , Unicode , Unicode BE را براحتی ویرایش کند. این برنامه فایلهای HTML , Java , Php , Css و … را میتواند براحتی ویرایش کند.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار