• ۱۶۸ بازدید
  • بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
BitTorrent – Portable دانلود از تورنت

BitTorrent دانلود نرم افزار دانلود از تورنت بیت تورنت در آنی یار. نرم افزاری که بارگیری مقادیر زیادی از داده ها از طریق اینترنت ، امکان محدود کردن سرعت ، اتصال به چندین دستگاه و افزودن فیدهای RSS به کاربران را امکان پذیر می کند.
از آنجا که این یک نرم افزار دارای پشتیبانی تبلیغاتی است ، نباید جای تعجب داشته باشد که مراحل نصب برای بارگیری بسیاری از محصولات شخص ثالث و تغییر تنظیمات خاص در مرورگر وب پیش فرض شما ارائه می دهد. این رابط شامل یک طرح منظم و تمیز است ، زیرا شامل یک صفحه ناوبری ، یک نوار منو ، چند دکمه و برخی از صفحه های دارای زبانه می باشد که در آن می توانید اطلاعات مختلف انتخابی را به نمایش بگذارید. کاربران قدرتمند و تازه کار هر دو می توانند یاد بگیرند که چگونه آن را با سهولت اداره کنند.
این ابزار به شما امکان می دهد آیتم های بزرگ را از اینترنت با سرعت زیاد بارگیری کنید ، در حالی که می توانید از هارد دیسک نیز تورنت را از طریق URL یا پرونده اضافه کنید. علاوه بر این ، ایجاد تورنتهای جدید از پرونده ها و دایرکتوری ها ، و همچنین افزودن اطلاعاتی از قبیل ردیاب ها ، دانه های وب ، نظرات ، اندازه قطعه و وب سایت امکان پذیر است.
می توانید تمام پرونده های موجود در یک تورنت را مشاهده کنید ، مکث کنید ، متوقف کنید و بارگیری را شروع کنید ، همچنین آن را در لیست صف بالا یا پایین حرکت دهید ، مجدداً بررسی کنید و ردیاب را به روز کنید. حد بارگیری و بارگذاری را می توان تنها با یک کلیک بر روی دکمه تنظیم کرد ، برچسب های جدیدی ایجاد می شوند و می توان ویژگی ها را در یک پنجره جدید مطرح کرد.
رتبه بندی ها و نظرات می تواند به یک تورنت اضافه شود ، در حالی که می توانید موارد ثبت شده توسط سایر کاربران را نیز مشاهده کنید. این برنامه نمایش گرافیکی از سرعت بارگیری و بارگذاری و همچنین آمار دیسک ، تاریخچه انتقال و سربار شبکه را نشان می دهد.
با وارد کردن URL در کادر مناسب ، با استفاده از نام مستعار و فعال کردن بارگیری خودکار کلیه موارد جدید منتشر شده ، می توان فیدهای RSS را اضافه کرد. علاوه بر این ، اتصال به این برنامه به تعداد زیادی دستگاه Android و Apple و همچنین کنسولهای بازی PS3 و Xbox360 امکان پذیر است.

 

جیک و پیک

جیک و پیک برای اندروید

Jikopik دانلود اپلیکیشن موبایل برای اندروید نهج الفصاحه برای اجرا در موبایل های اندروید [Android] و آیفون [iOS]، به صورت فایل نصبی در نسخه های بتا x86-64 ، Armeabi و Arm64 در لیست دانلود آنی یار قرار گرفته است. Jikopik  یک ایلیکیشن بسیار کاربردی و سبک است. نصب و کار با برنامه موبایل نهج الفصاحه […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار