• ۱۷۹ بازدید
  • بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
FrostWire اشتراک گذاری فایل

FrostWire دانلود نرم افزاری مدیریت دانلود اشتراک گذاری فایل فورست وایر در آنی یار. FrostWire یکی از نرم افزارهای قدرتمند و از بهترین نرم افزارها برای به اشتراک گذاری پرونده است.
این ترجمه به بارگیری و بارگیری داده از سراسر جهان با سرعت مناسب و بدون هزینه انجام می شود. این نرم افزار همچنین یک ابزار چت و یک دستگاه پخش صوتی را در اختیار شما قرار می دهد. Frostwire در سپتامبر ۲۰۰۴ به عنوان چنگال LimeWire آغاز شد.
راه اندازی ممکن است بسیار طولانی باشد و باید بدانید که قصد دارد محصولات زیادی را که در واقع برای عملکرد کامل برنامه لازم ندارند بارگیری کنید. پس از اتمام این روند ، شما وارد جادوگر راه اندازی می شوید ، جایی که می توانید زبان ، پوشه خروجی تورنت و نام مستعار چت خود را پیکربندی کنید.
رابط کاربری بسیار دوستانه است ، زیرا از یک نوار منو ، چندین دکمه و چند زبانه تشکیل شده است که به شما امکان می دهد به راحتی همه گزینه های موجود را تغییر دهید. مطالب جامع راهنما گنجانده شده است ، بنابراین اطمینان حاصل می شود که همه دسته های کاربر می توانند با آن کار کنند.
این برنامه شما را قادر می سازد موتورهای جستجو (مانند ClearBits ، Mininova ، ISOHunt ، BTJunkie ، Extratorrent ، Vertor ، The Pirate Bay ، Monova و غیره) و انواع پرونده ها (همه ، اسناد ، برنامه ها ، صدا ، فیلم ، تصاویر یا تورنت) را انتخاب کنید. ، در حالی که یک تابع جستجو گنجانیده شما را قادر می سازد مطابق یک کلمه کلیدی ورودی کاربر ، آنچه را که به دنبال آن هستید ، پیدا کنید.
با کلیک راست روی یک مورد از این لیست ، می توانید آن را بارگیری کنید (یا آن را به طور جزئی بارگیری کنید) ، الگوریتم آهنربا و هش را کپی کنید ، یا فقط جستجو را تکرار کنید.
علاوه بر آن ، می توانید تورنت های خود را ایجاد کنید و به کتابخانه ای دسترسی دارید که در آن می توانید فایل ها را سازماندهی کنید.
بخش دیگری که می توانید موارد بارگیری شده را به تلفن و تبلت منتقل کنید ، همچنین مکانی است که می توانید با سایر کاربران گپ بزنید (متأسفانه ، این ویژگی به دلیل مشکلات شبکه در مورد ما کار نمی کند).
این برنامه همراه با پخش کننده صوتی است ، در حالی که دسترسی به لیست طولانی کانال های رادیویی ، مشاهده اطلاعات مربوط به آنها و یک لینک خارجی نیز امکان پذیر است ، همچنین با وارد کردن URL به آنها گوش دهید یا ایستگاه های دیگر را اضافه کنید.
همچنین بسیار قابل تنظیم است. در بخش Options به شما امکان می دهد محدودیت های سرعت را تعیین کنید ، آهنگ های تازه بارگیری شده به iTunes را وارد کنید ، فیلترهای کلمات کلیدی را تنظیم کنید و یک اتصال پروکسی وارد کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار