• ۱۶۰ بازدید
  • بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
qBittorrent – Portable دانلود فایل از تورنت

qBittorrent دانلود نرم افزار دانلود فایل از تورنت کیو بیت تورنت در آنی یار. qBittorent نرم افزاری است که هم برای بارگیری و هم برای ایجاد تورنت طراحی شده است.
برنامه بارگیری همزمان پرونده های متعدد را امکان پذیر می کند. با این حال ، هنگامی که تصمیم به انجام این کار گرفتید ، پهنای باند اتصال به اینترنت موجود را در نظر داشته باشید. اگر تعداد موارد زیادی در لیست وجود داشته باشد ممکن است مدت زمان لازم برای بارگیری یک فایل طولانی شود.
پرونده ها در یک لیست به همراه نام ، اندازه ، وضعیت بارگیری ، تعداد دانه و همسالان و سرعت بارگیری ارائه می شود. ستون های دیگر را می توان از منوی راست کلیک اضافه کرد. این روند می تواند به صورت مکث یا از سر گرفته شود. علاوه بر این ، می توانید سرعت بارگیری و بارگذاری و همچنین نسبت اشتراک را محدود کنید.
همه تورنتها ، قدیمی و جدید را می توان از رابط بررسی کرد. بنابراین ، می توانید تمام پرونده ها یا فقط آنهایی که بارگیری را انجام داده اند مشاهده کنید. مواردی که ناقص یا مکث هستند نیز از همین قاب قابل مشاهده هستند.
این نرم افزار دارای پوشه خروجی پیش فرض است که می تواند متناسب با نیاز شما از منوی “گزینه ها” برنامه اصلاح شود. همچنین حداکثر تعداد اتصالات و شکافهای بارگذاری در هر تورنت قابل تغییر است.
علاوه بر این ، qBittorrent دارای ویژگی دیگری است که شما را قادر می سازد فایل های تورنت ایجاد کنید. این فرایند ساده است و فقط نیاز دارد که پرونده یا پوشه را از دیسک های خود انتخاب کنید و چند فیلد مانند URL ردیاب ، URL های بذر وب و نظر را پر کنید. این پرونده می تواند بلافاصله بارگذاری شود یا به عنوان “خصوصی” تنظیم شود ، ویژگی ای که مانع از توزیع فایل در شبکه DHT نمی شود.
در کل ، qBittorent یک برنامه عالی است که بسیار سریع کار می کند. استفاده از این نرم افزار آسان است ، بنابراین کاربران بی تجربه باید بتوانند به سرعت همه موارد و برنامه های خارج از برنامه را تشخیص دهند.

 

قابلیتهای نرم افزار qBittorrent 4.2.1:

دریافت چندگانه فایل ها به طور همزمان
تنظیم پهنای باند
محدود کردن سرعت تورنت
قابلیت ادامه دانلود در صورت قطع شدن
پشتیبانی از Trackerless

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار