• ۱۸۹ بازدید
  • بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
Replay Media Catcher ذخیره کلیپ های صوتی و تصویری آنلاین

Replay Media Catcher دانلود نرم افزار ذخیره کلیپ های صوتی و تصویری آنلاین رپلی مدیا کاتچر در آنی یار. نرم افزاری که امکان ضبط موسیقی از دستگاه های خارجی و از بستر آنلاین را می دهد.
رابط برنامه به راحتی از طریق آن امکان پذیر است. در سمت چپ صفحه می توانید ضبط ها را مشاهده کنید (به عنوان مثال در حال پیشرفت ، امروز) ، از یک ابزار جستجو و ضبط صدا استفاده کنید.
بنابراین ، برای شروع ضبط ، می توانید دکمه قرمز بزرگ را پس از انتخاب قالب خروجی که در آن فایل ها به طور خودکار تبدیل می شوند (و به صورت اختیاری به iTunes وارد شوند) را فشار دهید.
همچنین ، می توانید موسیقی آنلاین ، ایستگاه های ویدئویی و رادیویی را جستجو کنید و گزینه های ضبط صدا را پیکربندی کنید (به عنوان مثال تقسیم سکوت ، آستانه تنظیم).
علاوه بر این ، می توانید حافظه نهان مرورگرهای وب خود را مشاهده کرده و محتوا را استخراج کنید. علاوه بر این ، می توانید یک جلسه ضبط را در صورت پخش رادیو برنامه ریزی کنید ، و همچنین بعد از اتمام کار عملی را انجام دهید (نظارت را متوقف کنید ، سیستم را متوقف کنید یا خواب زمستانی).
علاوه بر این ، می توانید یک پرونده log را مشاهده کنید ، پوشه ذخیره سازی را باز کنید ، داده های متا را ویرایش کنید ، FLV را برطرف کنید ، یک لیست پخش YouTube را بارگیری کنید ، و همچنین تنظیمات تبدیل (مانند فرمت خروجی ، زمان شروع ، کدک فیلم ، نرخ فریم ، نرخ بیت و فریم را تنظیم کنید). اندازه) ، و همچنین تنظیمات کلی (به عنوان مثال مکان پوشه ذخیره سازی ، قوانین نامگذاری پرونده ، افزونه ها).
Replay Media Catcher در حین استفاده از منابع کم سیستم ، می تواند یک کار را در مدت زمان کوتاه انجام دهد. با این وجود خطاهایی در مورد برخی پرونده های رسانه ای رخ داده است و نمی توان آنها را به درستی پخش کرد.
این برنامه شامل یک فایل راهنمای آنلاین با عکس های فوری است و به شما امکان می دهد چندین زبان رابط را تغییر دهید. علاوه بر این واقعیت که Replay Media Catcher می تواند از برخی عملکردهای پیشرفته استفاده کند ، توصیه می کنیم این ابزار را امتحان کنید.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار