• ۱۴۹ بازدید
  • بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
Tixati – Portable نرم افزار مدیریت دانلود از تورنت

Tixati دانلود نرم افزار مدیریت دانلود از تورنت تیکساتی در آنی یار. برنامه قدرتمند و  آسان برای استفاده و انعطاف پذیری که از پروتکل bittorrent استفاده می کند را برای شما فراهم می کند
تا امکان انتقال فایل همتا به همتا را فراهم کند. این نرم افزار دارای سرعت متوسط ​​بارگیری سریع است و دارای قابلیت های پیشرفته ترسیم و ویژگی های انتقال است.
رابط اصلی بصری است و به کاربران بی تجربه امکان می دهد بارگیری ها را به راحتی مدیریت کنند ، ضمن اینکه انواع مختلفی از آمارهای نظارت بر انتقال از قبیل نسبت بارگذاری و زمان بارگیری ، منبع بارگیری برای هر قطعه پرونده ، نمودارهای انتقال دقیق ، پهنای باند ورودی و خروجی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. نمودارهای استفاده علاوه بر این ، لیستی از همسالان متصل ، آدرس ، مکان و وضعیت آنها را نشان می دهد.
برنامه همراه با اجرای کامل DHT (جدول هش توزیع شده) برای torrent trackerless PEX ، شما را قادر می سازد برای نظارت بر معاملات مبدأ و پردازش شده ، بسته های ورودی و خروجی و مشاهده جدول های گره. علاوه بر این ، پشتیبانی از هشدار “پیوندهای آهنربا” را نیز شامل می شود ، که یکی از فن آوری های جدید برای یافتن منابع موجود برای بارگیری از طریق شبکه های P2P است.
Tixati 2.66.1 توابع اختصاصی برای کمک به شما در پیکربندی ضربات باند پهنای باند ، از جمله محدود کننده های تجارت و بذر و همچنین گزینه های اولویت انتقال برای نقل و انتقالات فردی دارد. این امکان را برای شما ایجاد می کند تا نقل و انتقالات جدید ایجاد کنید و شامل انتخاب همکار و الگوریتم های خفگی کارآمد است.
می توانید تعداد اسلات های بارگیری / بارگیری در دسترس را تنظیم کنید ، محدودیت نسبت بارگذاری را پیکربندی کنید ، مکان بارگیری را تنظیم یا ردیاب های انتقال را تنظیم کنید. ثبت رویدادهای قابل برنامه ریزی ، اعلان های سینی سیستم ، قالب بندی خروجی ، ارسال بندر از دیگر مزایایی است که این برنامه با آن همراه است.
رمزگذاری اتصال همتا و پشتیبانی پروکسی برای اطمینان از امنیت انتقال طراحی شده اند. سایر ویژگی های پیشرفته نیز موجود است ، مانند اولویت بندی بارگیری ، پشتیبانی RSS ، فیلتر IP ، برنامه ریزی کار یا ادغام پوسته.
همه چیز در نظر گرفته شده ، Tixati یک مشتری کامل و سریع بیتتورنت است که شامل تمام ابزارهای لازم برای تسهیل انتقال پرونده P2P است. از آنجا که جدیدترین فناوریها را برای یافتن همسالان پیاده سازی می کند ، این یک جایگزین مناسب برای برنامه های مشابه محبوب تر است.

 

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[تماس از سراسر کشور] ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار