• ۱۹۱ بازدید
  • بهمن ۱۲, ۱۳۹۸
YouTubeGet دانلود ویدئو آنلاین

YouTubeGet دانلود نرم افزار دانلود ویدئو آنلاین یوتیوب گت در آنی یار. ابزاری که فیلم های YouTube را بارگیری کرده و به قالب های مختلفی از جمله MP4 ، WMV ، FLV ، ۳GP ، AVI و MP3 تبدیل می کند.
رابط کاربری مبتنی بر یک پنجره معمولی و یک منطقه کشیدن جداگانه برای انجام سریع کار است. قاب اصلی برنامه به خوبی سازمان یافته است. می توانید با قرار دادن URL YouTube و مشخص کردن قالب و دایرکتوری خروجی ، یک کار جدید ایجاد کنید.
کاربران پیشرفته ممکن است هنگام تنظیم نرخ بیت ، میزان فریم ، فرکانس ، اندازه صفحه نمایش و حالت کانال از تنظیمات صوتی و تصویری خشن شوند.
همچنین در صورت عدم دسترسی به فیلم HD ، می توانید از YoutubeGet بخواهید که به طور خودکار فایل ها را در حالت با کیفیت بالا ذخیره کند. این مجموعه گزینه ها برای مبدل فیلم نیز کاربرد دارد.
در مورد گزینه های برنامه ، می توانید یک عمل پس از کار (پوشه را باز کنید ، کاری انجام ندهید) را مشخص کنید و همچنین ابزار را برای مخفی کردن یا باز کردن خودکار منطقه درگ تنظیم کنید.
YoutubeGet هنگام انجام یک کار از منابع کم سیستم استفاده می کند ، سرعت واکنش خوبی دارد و فیلم های با کیفیتی را ارائه می دهد. ما در طول ارزیابی ما به هیچ مشکلی نرسیده ایم ، زیرا این ابزار به گفتگوهای خطا آویزان ، خراب یا پاپ آپ نمی کند. با تشکر از طرح بصری و تنظیمات پیشرفته ، YoutubeGet باید همه کاربران را خوشحال کند.

قابلیتهای نرم افزار YouTubeGet 7.3.1.1:

دانلود ویدئوهای یوتیوب وتماشای آنها برروی گوشی های همراه
قابلیت تبدیل اتوماتیک ویدئوهای یوتیوب به فرمت ۳GP وتماشای آنها با دستگاههای مناسب پخش این فرمت
دانلود ویدئوهای یوتیوب برای iPod
تبدیل فایلهای یوتیوب به فرمت MOV که قابل پخش برای آی پاد می باشند
دانلود فایلهای یوتیوب وتبدیل آن به فرمت مناسب برای PSP
دانلود ویدئوهای یوتیوب و رایت آنها برروی سی دی یا دی وی دی
دانلود وذخیره ویدئوهای یوتیوب به فرمت AVI, WMV  برای ساده تر شدن رایت آنها
کنترل کلیپ برد برای آسانتر نمودن امر دانلود
ابزار مبدل فرمت FLV
تبدیل فایلهای ویدئوی فرمت FLV به فرمتهای AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4
مرورگر یوتیوب
قابلیت جستجوی یوتیوب و پیش مشاهده فایلها قبل ازدانلود

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Operating System

Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار