• ۱۷۶ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
FlashGot مدیریت دانلود در فایرفاکس

FlashGot دانلود نرم افزار مدیریت دانلود در فایرفاکس فلاش گوت در آنی یار. می توانید با این برنامه مدیریت فوق العاده ای مابین برنامه مدیریت دانلود خود و برنامه browser خود داشته باشید.

بطور روزانه ، کاربران باید فایل ها را از وب بارگیری کنند ، چه برای کار یا برای اوقات فراغت. اگر مرورگر مورد نظر آنها Firefox است ، آنها باید هر پرونده را به صورت دستی بارگیری کنند – و هنگام برخورد با ده ها یا صدها مورد ، این موضوع بسیار خسته کننده می شود. مدیران بارگیری راه حل این مشکل هستند ، اما برای اطمینان از پشتیبانی از Firefox ، کاربران همچنین می توانند FlashGot را نصب کنند.
این پسوند مرورگر با طیف گسترده ای از مدیران بارگیری سازگار است (از جمله BitComet ، Download Accelerator Plus ، DownloadStudio ، FlashGet ، مدیر بارگیری رایگان ، بارگیری تازه ، GetRight ، GigaGet ، HiDownload ، InstantGet ، شتاب دهنده اینترنت بارگیری ، مدیر بارگیری اینترنت ، JDownloader ، LeechGet ، Mass Downloader ، Net Transport ، Orbit ، ReGet ، Star Downloader و TrueDownloader) ، و به کاربران کمک می کند تا پرونده های خود را به صورت فله جمع کنند ، در نتیجه زمان و تلاش شما نیز صرفه جویی می شود.
در اصل ، هدف از این پسوند اطمینان از این امر است که تا زمانی که از یک برنامه سازگار استفاده شده باشد ، می توانید حتی در هنگام استفاده از Firefox تعداد زیادی فایل را همزمان همزمان بارگیری کنید. اگر پسوند یک مدیر بارگیری پشتیبانی نشده را تشخیص ندهد ، از موتور یکپارچه خود برای پردازش پرونده های گرفته شده استفاده می کند.
پس از نصب ، FlashGot می تواند پنجره پیش فرض “ذخیره As” را که هر زمان که یک موضوع بارگیری راه اندازی می شود نمایش داده شود ، جایگزین کند ، به طوری که هنگام بارگیری یک پرونده ، ورودی کاربر لازم نیست. همچنین بسته به تنظیمات برگزیده آنها ، می توانید به کلیدهای میانبر صفحه کلید اعتماد کنید تا به راحتی FlashGot را فعال یا غیرفعال کنید.
برای تصفیه بیشتر عملکرد آن ، کاربران می توانند لیستی از پسوندهای پرونده ایجاد کنند که توسط پسوند Firefox رهگیری می شوند ، به گونه ای که برخی از قالب ها هنوز توسط مدیر پیش فرض مرورگر قابل پردازش هستند.
در کل ، FlashGot می تواند به همه کسانی که از Firefox و یک مدیر بارگیری برای پرونده های خود استفاده می کنند ، کمک بزرگی کند و بخواهد اطمینان حاصل کند که آنها در کنار هم عملکرد خوبی دارند. این افزونه همچنین در SeaMonkey و Thunderbird قابل نصب است و از آنجا که تحت مجوز GPL منتشر می شود ، می تواند توسط همه ، در هر کجا که می خواهد ، مورد استفاده قرار گیرد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

( Supported Operating Systems ( 32bit / 64 bit :

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Windows Server 2012
Windows Server 2008
Windows Server 2003

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار