• ۱۸۸ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
IDM Backup Manager پشتیبان گیری از دانلود های نیمه تمام در نرم افزار IDM

IDM Backup Manager دانلود نرم افزار پشتیبان گیری از دانلود های نیمه تمام در نرم افزار IDM آی دی ام بکاپ منیجر در آنی یار. جایگزین سبک وزن برای پروفایلهایی است که در اینترنت بارگیری می شود.

این یک انتخاب توصیه شده برای کاربران IDM است ، زیرا با توجه به اینکه عملیات پشتیبان گیری و بازیابی به عنوان عملیات یک کلیک انجام می شود. همچنین از یک ابزار ابزار برای حذف داده های غیر ضروری IDM بهره می برد.
مدیر پشتیبان IDM در یک رابط ریز و بدون عناصر قند چشم ارائه می شود ، اما با این وجود شهودی است. این کار با ارائه چند گزینه پشتیبان به طور مستقیم در رابط کاربری گرافیکی اصلی مستقیم به نقطه می رسد.
از آنجا که به طور خودکار نصب های IDM را تشخیص می دهد ، فقط نیاز دارد که پوشه خروجی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و ایجاد کنید و چند مورد اضافی را برای کاربران پیشرفته فراهم کنید.
اگر به دنبال تهیه نسخه پشتیبان کامل باشید ، از کلیه داده های IDM ، از جمله بارگیری ، برنامه زمانبندی ، گرفتن ، سابقه و گزارش ها ، بطور خودکار پشتیبان تهیه می شود. از طرف دیگر ، حالت سفارشی به شما امکان می دهد مواردی را که در بالا ذکر شده است ، انتخاب کنید.
همچنین می توانید با استفاده از رمز عبور ، از فایل پشتیبان خروجی محافظت کنید و همچنین یکی از روشهای فشرده سازی موجود را انتخاب کنید (این روند به هیچ وجه بدون فشرده سازی انجام می شود ، اما برای به دست آوردن فضا می توانید طیف وسیعی از سناریوها را انتخاب کنید ، از حالت عادی تا فوق العاده – که سطح نهایی فشرده سازی است).
بسته به اندازه داده IDM شما ، مدت زمان تهیه نسخه پشتیبان می تواند متفاوت باشد. در صورتی که می خواهید یک فرایند بازیابی را انجام دهید ، از شما خواسته می شود مسیر فایل پشتیبان و همچنین رمز عبوری را که برای محافظت از پرونده استفاده کرده اید (در صورت وجود) تهیه کنید.
ابزار تمیز کردن ابزارهایی را برای از بین بردن داده های منسوخ شده از IDM ، از جمله رمزهای ورود به سیستم فراهم می کند.
در کل ، IDM Backup Manager به شما کمک می کند تا برای موقعیت هایی که می خواهید IDM را به پیکربندی قبلی و بدون استفاده از نرم افزار پشتیبان گیری پیچیده برگردانید ، راه حل پشتیبان تهیه کنید.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار