• ۱۵۷ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
iGetter مدیریت دانلود

iGetter دانلود نرم افزار مدیریت دانلود آی گتر در آنی یار. iGetter یک راه حل نرم افزاری مفید و پرکاربرد است که می تواند به شما در سرعت بخشیدن به روند بارگیری کمک کند.

این مدیر بارگیری یک رابط بصری و بسیاری از ویژگی های مفید را برای مقابله با چنین وظیفه ای ورزش می کند.
قبل از اجرای برنامه ، از شما خواسته می شود نوع اتصال را انتخاب کنید و اگر برنامه باید با مرورگرهای اینترنت ادغام شود. به طور دقیق تر ، می توانید URL ، نام ، نظر ، شماره صف را اضافه کنید و مقصد خروجی را در جایی که باید فایلهای بارگیری شده شما ذخیره شود ، مشخص کنید.
این سایت دارای یک کاوشگر سایت است که به شما امکان می دهد سایت های وب یا FTP را مشاهده کنید ، به شرطی که URL را مشخص کرده باشید.
iGetter از پردازش دسته ای پشتیبانی می کند ، به این معنی که می توانید چندین لینک صفحه وب را به لیست اضافه کنید ، و موارد را همزمان بارگیری کنید. همچنین می توانید پیش از بارگیری آنها ، محتوای فایل های ZIP را پیش نمایش کنید.
این برنامه می تواند تنظیم شود تا فرایند بارگیری در حالت خودکار شروع شود ، و همچنین یک لیست تاریخ با تمام پرونده های بارگیری شده را نشان می دهد. شروع یا متوقف کردن بارگیری فعلی و برنامه ریزی روند بارگیری امکان پذیر است.
این ویژگی دارای یک گزینه جستجو داخلی است که می تواند به شما در جستجوی صف ، لیست تاریخ کمک کند. این برنامه همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا بارگیری های کامل شده را روی CD-R / W رایت کنند. با ویژگی حد سرعت آن ، همچنان می توانید در هنگام بارگیری فایل ها روی مرورگر خود وبگردی کنید.

 

قابلیت های نرم افزار iGetter 2.7.2:

مدیریت دانلود قدرتمند با ویژگی های کامل
شتاب دهنده و افزایش سرعت دانلود
امکان از سرگیری دانلود های ناتمام و متوقف شده
اتصال چندگانه جهت افزایش سرعت دریافت
فیلتر کردن صف ها با معیارهای مختلف
پشتیبانی از پروتکل های HTTP, FTP و HTTPS
زمانبندی دانلود ها
امکان تعیین محدودیت سرعت دانلود
اسکن فایل های دانلود شده از ویروس
قطع اتصال مودم و خاموش کردن سیستم پس از اتمام دانلود
امکان ادامه دانلود از فایل کمکی در صورت پاک شدن فایل دانلود اصلی
پشتیبانی از پروتکل های پروکسی HTTP, Tunnel و FTP و Socks Firewalls

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار