• ۱۸۱ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
iSkysoft Audio Recorder ضبط موزیک های آنلاین

iSkysoft Audio Recorder دانلود نرم افزار ضبط موزیک های آنلاین آی اسکای سافت ایدیو رکوردر در آنی یار. ضبط صوتی دقیقاً همان چیزی است که از اسم آن برمی آید: ابزاری که امکان ضبط صدا را در مک خود دارد.
در صورت تمایل به ضبط آهنگ هایی از وب سایت های مختلف اشتراک گذاری موسیقی ، مانند پاندورا ، Grooveshark ، Spotify و بسیاری دیگر ، این ابزار غنی از ویژگی مفید است. علاوه بر این ، می توانید در صورت نیاز به ذخیره محتوای صوتی از میکروفونی که به مک شما متصل است ، از این برنامه استفاده کنید.
این برنامه دارای دو پنجره اصلی است ، یکی برای ضبط محتوای صوتی و دیگری برای مدیریت فایل های صوتی ذخیره شده. هر دو ابزار داخلی برای پیکربندی بسیار ساده هستند ، بنابراین ، شما نیازی به تجربه رایانه ای برای رسیدگی به ضبط صوتی iSkysoft در مک خود ندارید.
قبل از شروع هر ضبط صدا ، باید چندین تنظیمات خروجی را پیکربندی کنید. می توانید قالب خروجی مورد نظر (MP3 یا M4A) را انتخاب کنید و بین دو سطح کیفیت (۲۵۶ یا ۳۲۰ kbps) انتخاب کنید. این ابزار کیفیت صدای اصلی را حفظ کرده و بلافاصله ضبط ها را به فهرستهای محلی شما صادر می کند. علاوه بر این ، این گزینه گزینه ای برای اضافه کردن فایلهای صوتی نهایی به کتابخانه iTunes شما دارد.
می توانید برچسب های خود را اضافه کنید و هنر را به ضبط های صوتی اضافه کنید. متأسفانه گزینه داخلی برای جستجو و افزودن برچسب های ID3 به فایل های صوتی همیشه کار نمی کند.
مورد دیگری که من دوست ندارم این است که این برنامه فاقد هرگونه گزینه ویرایش صوتی است. به عنوان مثال ، شما نمی توانید ضبط ها را کوتاه کنید یا جلوه های Fade-In یا Fade-Out را اضافه کنید.

 

قابلیت های نرم افزار iSkysoft Audio Recorder 2.3.5 :

بیش از ۵۰۰ سایت موسیقی و ایستگاه رادیویی را ساپورت و پشتیبانی مینماید
با یک کلیک به ذخیره موزیک یا موزیک ویدیوی درحال پخش بپردازید
جداسازی خودکار آهنگ ها و فایل های صوتی
توانایی معجزه وار در حذف آگهی ها و تبلیغات مابین آهنگ ها و فایل های صوتی.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار