• ۱۹۶ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
JDownloader دانلود از سایت های اشتراک فایل

JDownloader دانلود نرم افزار دانلود از سایت های اشتراک فایل جی دانلودر در آنی یار. نرم افزار مدیریت دانلود کد باز و قدرتمندی که قابلیتهای قدرتمند و متنوعی برای دانلود فایلهای مختلف ارائه می نماید.

دلایل زیادی برای استفاده از اینترنت وجود دارد و یکی از آنها دانلود فیلم ، نرم افزار یا بازی برای لذت بردن از آنها در رایانه است. در حالی که مرورگرهای مدرن معمولاً به ابزارهای بارگیری اختصاصی که دقیقاً برای این اهداف تعبیه شده اند مجهز شده اند ، ممکن است یک برنامه شخص ثالث به بیشترین استفاده از اینترنت در اینترنت کمک کند و بارگیری ها را سرعت ببخشد. چنین ابزاری JDownloader است.
برای اطمینان از اجرای این برنامه ، باید اطمینان حاصل کنید که از قبل جاوا را روی رایانه های شخصی خود نصب کرده اند. اگر این پیش شرط شناسایی نشود ، برنامه پیشنهاد می کند که به طور خودکار آن را بارگیری و نصب کنید.
دو هدف اصلی JDownloader این است که سرعت بارگیری شما را بالا ببرد و مدت زمان لازم برای شروع بارگیری را کاهش دهد ، یعنی لینک را پیدا کرده و captcha / رمز عبور را وارد کنید. این برنامه به ویژه مفید است اگر شما عادت دارید بسته های ذخیره شده در سرورهای میزبانی فایل را که تا زمان شروع بارگیری تأخیر دارند ، بگیرید.
پنجره اصلی نرم افزار به شما امکان می دهد تا کلیه لینک های صف را مرور کنید و آنهایی را که می خواهید راه اندازی کنید انتخاب کنید. از طرف دیگر ، می توانید JDownloader را تنظیم کنید تا هنگامی که یک مورد جدید را به لیست اضافه می کنید ، بارگیری را به طور خودکار شروع کنید.
برگه تنظیمات JDownloader محلی است که می توانید پوشه خروجی را که میزبان بسته های بارگیری شده است ، به همراه حداکثر تعداد پیوندهای همزمان مشخص کنید. از نظر شخصی سازی بصری ، می توانید دکمه های نمایش داده شده در نوار ابزار پنجره اصلی و موضوع را فعال یا غیرفعال کنید.
JDownloader به شما اجازه می دهد گزینه های خود را پیکربندی کنید تا فرایند بارگیری مجدداً پس از یک دوره زمان بندی از پیش تعریف شده یا مجدداً IP (مجدداً اتصال را مجدداً راه اندازی کنید).
برای به پایان رساندن آن ، این برنامه یک کمک ارزنده برای همه کسانی است که برای دریافت بارگیری خود به سایتهای میزبان وب تکیه می کنند ، و حتی ممکن است در این سایت ها حساب های پریمیوم داشته باشند. این امکان را به شما می دهد که به دلیل داشتن رابط کاربری دوستانه ، و همچنین ارائه نکات پاپ آپ برای کمکهای پیشرفته ، به سرعت با کلیه ویژگی های آن آشنا شوید.

قابلیت های نرم افزار JDownloader 2.0 DC 2017-08-26:

افزایش سرعت دانلودهای شما سریعتر از همیشه
کار کردن بصورت مستقل از پلترفرم مانند Windows, Linux, Mac
قابلیت دانلود چندین فایل بصورت موازی
قابلیت دانلود با استفاده از چندین کانکشن برای افزایش سرعت دانلود
دارا بودن ماژول قدرتمند OCR مختص به خود (JAntiCaptcha)
شکستن رمز محتوای فایلهای RSDF, CCF , DLC
پلاگین های بازگشایی رمز برای سرویسهای متعدد مانند sj.org, UCMS, WordPress, RLSLog
قابلیت دانلود از یوتیوب، Vimeo ، ویدئوهای Clipfish و فایلهای Mp3
استخراج کننده خودکار شامل لسیت جستجوی پسورد برای آرشیوهای Rar
دارا بودن حدود ۷۵ میزبان و بیش از ۳۰۰ پلاگین رمزگشایی
اتصال مجدد با استفاده از ویژگی JDLiveHeaderScripts
بسته مدیریت کننده یکپارچه برای ماژول های اضافی مانند Webinterface, Shutdown

فیلترشکنهای پولی چه مخاطراتی دارند

ویروسهای موبایل با اهداف مختلفی تولید می‌شوند، برخی از آنها اطلاعات را از دستگاه‌ها سرقت می‌کنند و برخی دیگر با اهداف تبلیغاتی طراحی می‌شوند البته برخی ویروسهای موبایل نیز مدتها در دستگاه کاربر به فعالیت می‌پردازند بدون اینکه کاربر از آنها مطلع باشد. ویروسهای موبایلی می‌توانند علاوه بر وجود در فیلرشکنها در اپلیکیشنهای موبایلی نیز […]

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار