• ۱۶۲ بازدید
  • بهمن ۱۳, ۱۳۹۸
NeoDownloader دانلود محتویات یک سایت

NeoDownloader دانلود محتویات یک سایت نئو دانلودر در آنی یار. با استفاده از NeoDownloader ، به لطف یک رابط تمیز و بصری ، می توانید به راحتی محتوا را از هر وب سایت بارگیری کنید.

پس از آغاز “جادوگر جدید پروژه” ، می توانید URL شروع ، عنوان پروژه ، نام کاربری و رمز عبور (در صورت نیاز) را وارد کنید و به صورت اختیاری امکان ورود به سیستم را نیز فعال کنید.
سپس می توانید یکی از چندین الگوی ذکر شده را انتخاب کنید (به عنوان مثال ، گالری های منفرد یا چندگانه با تصاویر و فیلم ها ، کلیه فایلهای MP3 ، فایل های ZIP و EXE را بارگیری کنید) ، پس از آن می توانید بلافاصله پروژه را شروع کرده و / یا خصوصیات پیشرفته را باز کنید.
در “تنظیمات پیشرفته” می توانید همانند سازی ساختار پوشه وب سایت را فعال کنید ، چندین آدرس اینترنتی شروع شده را وارد کنید و تنظیمات اسکن را پیکربندی کنید (به عنوان مثال تعداد سطوح عمق اسکن را تنظیم کنید ، بارگیری پرونده های مرتبط از وب سایت های دیگر یا اسکن صفحات مرتبط از وب سایت های دیگر را فعال کنید. )
همچنین می توانید انواع فرمت فایل را برای بارگیری انتخاب کنید (به عنوان مثال JPEG ، GIF ، PNG ، TIFF ، BMP ، ICO ، فایلهای صوتی و تصویری) ، URL های حاوی کلمات کلیدی خاص را نادیده بگیرید ، فقط صفحات وب را که حاوی کلمات کلیدی خاصی است ، فیلتر اندازه تنظیم کنید ، اسکن کنید. و همچنین یک تحلیلگر سفارشی را پیکربندی کنید.
در رابط اصلی می توانید فایلهای بارگیری شده و وضعیت URL و همچنین تصاویر پیش نمایش را مشاهده کنید. به همین ترتیب می توانید موارد دلخواه را اضافه کنید ، فیلتر پیش نمایش را پیکربندی کنید ، تصاویر را کوچک کنید تا در پنجره قرار بگیرد ، بزرگنمایی ویدیو ، تنظیم تصویر زمینه و موارد دیگر.
این برنامه با یک فایل راهنما همراه است ، یک پروژه را در مدت زمان معقولی به اتمام می رساند ، از یک مقدار متوسط ​​از منابع سیستم استفاده می کند و در حالی که شما مشغول سایر پردازش ها هستید ، در پس زمینه اجرا می شود.

 

قابلیت های نرم افزار NeoDownloader 3.0.2:

دانلود فایل های تصویری، صوتی و ویدویی انتخاب شده
بدون pop-ups و banners
پشتیبانی از آرشیوهای ZIP/RAR
پشتیبانی بیش از ۲۰ اتصال همزمان
دانلود از سایت هایی که توسط رمز عبور از آن ها محافظت می شود
پشتیبانی دانلود نمودن از دامنه های URL
دارای فیلترینگ پیشرفته
دارای image viewer با قابلیت اسلاید شو و audio/video player
امکان تنظیم هر تصویر دریافت شده به عنوان والپیپر

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار