• ۱۷۰ بازدید
  • بهمن ۱۴, ۱۳۹۸
۴Media Online Video Downloader دانلود ویدئو های آنلاین

۴Media Online Video Downloader دانلود ابزار دانلود ویدئو های آنلاین فور مدیا آنلاین ویدئو دانلودر در آنی یار. یک ابزار بارگیری و تبدیل ویدئوی آنلاین مناسب و چند منظوره است.

این امکان را برای شما فراهم می کند که در محبوب ترین وب سایت های ویدیویی آنلاین وارد شوید ، مشاهده ، بارگیری و تبدیل فیلم های آنلاین در یک مرحله به فرمت های رایج ویدیویی SD و HD در مک. محبوب ترین وب سایت های ویدیویی آنلاین از جمله YouTube ، Metacafe ، Dailymotion ، Break ، Vimeo ، Revver ، Blip ، Vidilife و Stickam ارائه شده است. از طریق مرورگر وب جاسازی شده روی این وب سایت های ویدیویی آنلاین وارد شوید ، فیلم های آنلاین را به سادگی در یک مرحله مشاهده ، بارگیری و تبدیل کنید. پروفایل های ویدیویی چندگانه در فرآیند بارگیری و تبدیل وجود دارد ، مانند AVI ، MPEG ، MPG ، MPEG-1 ، MPEG-2 ، MPEG-4 ، H.264 / MPEG-4 AVC ، MP4 و غیره. فیلم هایی با وضوح مختلف نیز می توانند بارگیری و تبدیل شوند ، به خصوص فیلم های HD با وضوح ۱۰۸۰P یا ۷۲۰P. همچنین می توانید خروجی فیلم های آنلاین را با فرمت های سازگار با اکثر دستگاه های دیجیتالی مانند iPod ، iPhone 4 ، PSP انتخاب کنید. ۴Media Online Video Downloader همچنین قادر است فیلم های محلی FLV را به سایر قالب های ویدیویی عمومی تبدیل کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار