• ۱۷۳ بازدید
  • بهمن ۱۴, ۱۳۹۸
Aiseesoft YouTube Downloader دانلود ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در وب

Aiseesoft YouTube Downloader دانلود ابزار دانلود ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در وب آیسی سافت یوتیوب دانلودر در آنی یار. نرم افزار جهت دانلود ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده در وب.

برنامه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای مدیریت پرونده های خود از آنها استفاده کنید. یکی از آنها Aiseesoft YouTube Downloader Pro است.
این یک راه حل نرم افزاری خوب است که ممکن است به شما در بارگیری فیلم ها از اینترنت و تبدیل آنها به قالب های مختلف فایلهای پشتیبانی شده از جمله MP4 ، H.264 ، AVI ، MPEG و موارد دیگر کمک کند.
این برنامه مدت زیادی طول نمی کشد تا نصب شود و با یک مجموعه پیچیده که قبل از استفاده از آن نیاز دارید تکمیل کنید ، نیامده است. این یک رابط گرافیکی تمیز و رنگارنگ با بسیاری از ابزارهای خوب موجود است.
نسخه رایگان این برنامه به شما امکان می دهد فقط ۳ دقیقه اول یک فایل را بارگیری کنید و اگر فیلم کوتاه تر از ۳ دقیقه است ، می توانید فقط نیمی از آن را بارگیری کنید. محدودیت ها را با خرید نسخه حق بیمه حذف کنید.
به منظور بارگیری فایل ها ، به سادگی باید URL را درون برنامه کپی کنید. همچنین باید یک پوشه مقصد و یک قالب برای پرونده خود انتخاب کنید. این لیست کاملی از گزینه ها را انتخاب می کند و به شما امکان می دهد اگر می خواهید کار را به صورت دستی شروع کنید.
همچنین فضای موجود را در درایو که می خواهید فایل را ذخیره کنید نشان می دهد. می توانید بارگیری را متوقف کرده یا متوقف کنید و لیستی از پرونده های بارگیری و تبدیل شده در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود.
این گزینه با انتخاب چندین فرمت فایل و تبدیل فیلم های خود به راحتی همراه است تا بتوانید در هر کجا و هر زمان از آنها در iPod ، iPhone ، PSP ، تلفن همراه ، ویندوز مدیا و غیره لذت ببرید.
می توانید وضوح تصویری ، میزان ارسال بیت ، میزان فریم ، رمزگذار ، کانال های صوتی ، میزان نمونه و میزان صدای صوتی را تنظیم کنید. در کل ، Aiseesoft YouTube Downloader Pro یک راه حل نرم افزاری خوب است که ممکن است به شما در بارگیری فیلم ها از اینترنت و تبدیل آنها به فرمت های مختلف فایل پشتیبانی شده از جمله MP4 ، H.264 ، AVI ، MPEG و موارد دیگر کمک کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار