• ۱۶۴ بازدید
  • بهمن ۱۴, ۱۳۹۸
SpeedBit Video Accelerator Premium دانلود ویدیو

SpeedBit Video Accelerator Premium دانلود نرم افزار دانلود ویدیو اسپید بیت ویدئو اکسلراتور در آنی یار. میتوانید از تمامی سایت های به اشتراک گذاری ویدیو به راحتی فایل های خود را دانلود کنید.

اینترنت مکانی شگفت انگیز است ، پر از انواع و اقسام اطلاعات ، در انتظار کاربران برای انتخاب خود هستند. قابل درک است ، این همچنین می تواند در تاخیرها و دقیقه ها ترجمه شود ، حتی ساعت هایی که منتظر یک بارگیری خاص برای تکمیل یا فیلم برای بارگذاری بافر آن هستید ، بنابراین یک شتاب دهنده کاملاً مفید است.
وقتی این برنامه مخصوصاً برای فیلم ها ساخته شده است ، عنوان نرم افزاری به ذهن متبادر می شود: SpeedBit Video Accelerator. این نرم افزار به کاربران این فرصت را می دهد تا از وقت خود به صورت آنلاین لذت ببرند ، مدت زمان انتظار برای فیلم های پخش شده را کاهش دهند – به این ترتیب ، به دلیل مشکلات بافر ، می توانند کلیپ را بدون هیچ مکث تماشا کنند.
برنامه باید بدون نیاز به ورودی کاربر ، به غیر از فشار دادن دکمه “Next” نصب شود. با این وجود ، نصب نرم افزار اضافی را که برای اطمینان از عملکرد کامل SpeedBit Video Accelerator لازم نیست ، ارائه می دهد و بنابراین می توان آنها را با سهولت کنار زد.
این ابزار در سینی سیستم اجرا می شود و تمام بهینه سازی ها را در پس زمینه انجام می دهد و فیلم های آنلاین را بدون هیچ گونه مداخله کاربر تسریع می کند.
SpeedBit Video Accelerator از بیش از ۱۰۰ وب سایت از جمله YouTube ، Dailymotion ، Facebook ، Vimeo ، Metacafe ، Veoh ، Bebo ، CNN و موارد دیگر پشتیبانی می کند ، بنابراین کاربران می توانند بدون نگرانی از این که کلیپی را که قصد تماشای آن را دارند ، حرکت کنند.
این ابزار بدون توجه به مرورگر دیگری که برای پیمایش در اینترنت استفاده می کند ، بدون توجه به Google Chrome ، Internet Explorer ، Firefox ، Safari ، Opera ، Netscape ، Maxthon ، AOL یا Flock می تواند کاملاً کار کند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار