• ۱۷۱ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
Abelssoft ToolbarTerminator حذف نوار ابزار مزاحم در مرورگر

Abelssoft ToolbarTerminator دانلود نرم افزار حذف نوار ابزار مزاحم در مرورگر ابل سافت تولبار ترمیناتور در آنی یار. نرم افزار قدرتمندی و کاربردی که توسط آن میتواند تولبار یا همان نوار ابزارهای مزاحم را حذف کند.

اگر هنگام نصب برنامه های مختلف توجه نکنید ، ممکن است بعداً متوجه شوید که نوار ابزار وجود دارد که در یک (یا همه) مرورگرهای شما نصب شده است ، بدون رضایت شما.
ناگفته نماند که اگر این اتفاق به طور منظم رخ دهد ، به زودی می توانید با نوارهای ابزار غیر ضروری و بالقوه مخرب متعددی روبرو شوید که هم بر سرعت و هم پایداری مرورگر تأثیر می گذارد. Toolbar Terminator یک برنامه کاربردی مفید است که می تواند با تلاش کمی از طرف شما در خلاص شدن از شر این افزونه ها به شما کمک کند.
پس از نصب برنامه بر روی رایانه خود و اجرای آن ، متوجه خواهید شد که به طور خودکار مرورگرهای شما را آنالیز می کند و لیستی را با تمام نوارهای ابزار نصب شده نشان می دهد.
اگر در حین نصب نرم افزار توجه کرده باشید ، این پیام را دریافت می کنید که هیچ افزونه ای نصب نشده است ، به این معنی که مرورگرهای شما در شکل برتر هستند. از طرف دیگر ، می توانید لیستی با تمام نوارهای ابزار شناسایی شده در رایانه شخصی خود نیز تهیه کنید.
لازم به ذکر است که Toolbar Terminator همچنین شما را از مرورگری که هر نوار ابزار در آن نصب شده است ، مانند Firefox ، Internet Explorer یا Google Chrome به شما اطلاع می دهد.
شما فقط باید کادر انتخاب هر نوار ابزار را که می خواهید حذف کنید ، علامت گذاری کنید و تمام شد ، بدون اینکه به تنظیمات پیچیده یا ویندوز بروید.
عملکرد خوب Toolbar Terminator این است که می توانید به محض ورود به حساب کاربری خود ، آن را به طور خودکار کامپیوتر خود را بررسی کنید ، بنابراین دردسر را برای انجام آن به صورت دستی ذخیره می کنید.
روی هم رفته ، این برنامه برای همه کسانی که غالباً در حین نصب نرم افزار بی تاب می شوند مفید است و وقت لازم برای خواندن دستورالعمل ها را نمی گیرد ، که به نوبه خود منجر به آزاردهنده نوارهای ابزار نصب شده در مرورگرهای خود می شود.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار