• ۱۷۰ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
Auslogics Browser Care حذف افزونه و نوار ابزار غیر ضروری مرورگر

Auslogics Browser Care دانلود نرم افزار حذف افزونه و نوار ابزار غیر ضروری مرورگر اوسلوژیک بروزر در آنی یار. راه حل ساده برای پیکربندی تنظیمات مرورگر وب و غیرفعال کردن افزونه های ناخواسته ارائه می دهد.

این نرم افزار یک رابط مدرن و بسیار بصری برای کاربران منظم و حرفه ای به طور یکسان ، همراه با ویژگی های آسان برای استفاده فراهم می کند.
پنجره برنامه اصلی برای هر مرورگر وب پشتیبانی شده به سه صفحه تقسیم می شود: Internet Explorer ، Google Chrome و Mozilla Firefox.
هر صفحه یک عکس فوری از مرورگر وب مربوطه را نشان می دهد ، که حاوی دکمه های تعاملی برای مدیریت صفحه اصلی ، نمایش نوار ابزار و افزودنی ها ، و اصلاح موتور جستجو است. نکات در طول برنامه نمایش داده می شود.
علاوه بر این ، می توان هنگام جستجوی کوکی ها ، حافظه پنهان ، تاریخچه و مجوز ، داده های مرور را درست از پنجره اصلی برنامه پاک کرد.
قبل از انجام هرگونه تغییر ، برنامه به طور خودکار از داده های پیکربندی پشتیبان تهیه می کند و به شما امکان می دهد تا در زمان دیگری از مرکز نجات بازیابی کنید و همچنین به یک نقطه بازگردانی خاص برگردید.
در مورد تنظیمات برنامه ، می توانید Auslogics Browser Care را در هنگام راه اندازی ویندوز تنظیم خودکار کنید و در نزدیکی منطقه اطلاع رسانی را به حداقل برسانید. به علاوه ، می توانید نسخه پشتیبان تهیه کنید و استفاده از فضای دیسک را تنظیم کنید.
متأسفانه ، Auslogics Browser Care در تلاش برای تغییر تنظیمات مرورگر Firefox در طی آزمایشات ما ناموفق بود. اما زمان پاسخگویی خوبی دارد ، به سرعت تغییرات را اعمال می کند و از پردازنده و رم پایین استفاده می کند. روی هم رفته ، Auslogics Browser Care برای هر کاربر قدرت اینترنت مفید است.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار