• ۱۵۶ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
Comodo Dragon مرورگر سریع و امن

Comodo Dragon دانلود نرم افزار مرورگر سریع و امن کومودو دراگون در آنی یار. با کشیدن کد منبع خود از Chromium، یک مرورگر سریع وب که بیشتر در هنگام گشت و گذار در اینترنت تأکید امنیتی را ایجاد می کند.

نصب برنامه نباید کار سختی باشد. می توان آن را به عنوان یک ابزار قابل حمل کپی کرد تا بتوان آن را مستقیماً از روی یک قلم درایو در هر دستگاه اجرا کرد.
Comodo پیشنهاد می کند Adobe Flash Player را در صورتی که از قبل روی رایانه شخصی وجود ندارد نصب کند ، که در واقع به آن نیاز دارد تا همه محتوا را به درستی نمایش دهد. همچنین به منظور بهبود امنیت ، استفاده از سرورهای COMODO Secure DNS را توصیه می کند.
GUI همانند Chrome است و برخی از ویژگیهای آنها نیز به اشتراک گذاشته شده است. می توان چندین صفحه را در چندین زبانه جستجو کرد ، نشانک ها را از سایر مرورگرها وارد کرد و به راحتی آنها را مدیریت کرد ، همچنین با یک حساب Google وارد شوید تا همگام سازی داده ها در همه دستگاه ها ، نامگذاری شود اما نام آنها معدود است.
علاوه بر این ، می توانید یک رمز عبور اصلی را برای دسترسی به سایر رمزهای عبور ذخیره شده در Comodo در وب سایتها مشخص کنید ، همچنین برای ارتقاء امنیت با حرکت در وب در یک محیط مجازی بریده شده از سایر رایانه ها ، حالت sandbox را وارد کنید. امنیت).
مرورگر وب با چندین پسوند نصب شده ارسال می شود. به عنوان مثال ، می توانید وب سایت ها را برای شناسایی فعالیتهای مخرب با کمک Web Inspector و همچنین به راحتی اشتراک گذاری متن ، پیوندها و تصاویر در شبکه های اجتماعی تجزیه و تحلیل کرده یا از طریق سرویس Drag & Drop به صورت آنلاین جستجو کنید.
ما در ارزیابی خود به مسائل ثبات نرسیده ایم. این تأثیر حداقل بر عملکرد کامپیوتر و بارگذاری سریع صفحات وب داشت. هیچ دیالوگ خطایی ظاهر نشد و ابزار قطع نشد و خراب نمی شود. به طور خلاصه ، کاربران Chrome علاقمند به ویژگی های امنیتی اضافی ممکن است Comodo Dragon را برای خود آزمایش کنند تا دریابند که آیا این الزامات آنها را برآورده می کند یا خیر.

قابلیت های نرم افزار Comodo Dragon 79.0.3945.79:

بهبود امنیت در پایه موتور کرومیوم
شناسایی سریع تکنولوژی SSL
دسترسی سریع به وب سایتها
توقف کوکیها و بهبود امنیت در حریم خصوصی در حالت Incognito
پایداری بیشتر و استفاده کمتر از حافظه سیستم

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

System Requirements

- Windows 8 (Desktop Mode) / Windows 7 / Windows 10 / Windows Vista / Windows XP
- 128 MB RAM
- 40 MB Hard Disk Space
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار