• ۱۷۵ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
Cyberfox – Portable مرورگر سایبرفاکس

Cyberfox دانلود نرم افزار مرورگر سایبرفاکس در آنی یار. Cyberfox یک مرورگر اینترنتی مبتنی بر موزیلا است که برای بهره گیری از معماری ۶۴ بیتی طراحی شده است.
با این حال ، نسخه ای نیز برای رایانه های ۳۲ بیتی موجود است. این برنامه دارای یک رابط مشابه است و هدف از آن ارائه عملکرد بالاتر در هنگام حرکت در صفحات مورد علاقه خود است.

Firefox یکی از محبوب ترین مرورگرهای اینترنتی است و در تعداد قابل توجهی از کامپیوتر در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که این یک برنامه منبع باز است ، سایر توسعه دهندگان از آن برای ایجاد مرورگرهای دیگر با ویژگی های مشابه یا پیشرفته استفاده کرده اند.
این برنامه یکی از نسخه های بهبود یافته است و قصد دارد یک ناوبری قابل اعتماد را که از Windows 8 SDK استفاده می کند ، در اختیار شما قرار دهد. اگر می خواهید آن را از یک دستگاه ذخیره سازی قابل جابجایی اجرا کنید ، می توانید نسخه قابل حمل را نیز بارگیری کنید.
مرورگر از سیستم نمایه خاص خود استفاده می کند ، به این معنی که شما می توانید مجموعه نشانک های خود را ایجاد کنید ، متفاوت از آنچه که در Firefox ذخیره شده است. پشتیبانی افزودنی موجود است و شما را قادر می سازد از همان عملکردهای پیشرفته استفاده کنید.
از آنجایی که به موتور Firefox تکیه می کند ، رابط کاربری یکسان است. گزینه های دیگری به منظور تمیز کردن حافظه نهان و راه اندازی مجدد برنامه به منوی اصلی اضافه شده است.
همچنین می توانید موقعیت زبانه را تغییر داده و از زیرمنو گزینه ها گزینه: config را باز کنید. تغییرات دیگر شامل امکان تغییر جنبه لیست بارگیری ، کلون کردن یک برگه یا فعال کردن ویژگی های جغرافیایی است.
اصلاح اصلی در زیر کاپوت انجام می شود و به توانایی کار بر روی سیستم های ۶۴ بیتی مربوط می شود که قرار است مرورگر را سریعتر و پایدار تر کند. همچنین هنگام مقایسه عملکرد کلی باید از حافظه نیز در نظر داشته باشید. نسخه ای نیز به رایانه های ۳۲ بیتی اختصاص داده شده است تا همه کاربران بتوانند Cyberfox را امتحان کنند.

 

قابلیت های نرم افزار Cyberfox 52.9.1:

کارآمد تر و سریعتر از فایرفاکس
امنیت بالا
فایرفاکس بهینه سازی شده

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار