• ۱۵۸ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
Maxthon – Portable مرورگر پر قدرت و زیبا

Maxthon دانلود نرم افزار مرورگر پر قدرت و زیبا مکستون در آنی یار. مرورگر ماکستون، دارای قابلیت پشتیبانی از هر دو ترایدنت و موتور WebKit را می‌باشد.

رابط کاربری Maxthon ساده و آسان برای حرکت از طریق آن است. به طور پیش فرض ، پنل کاربر در سمت چپ به شما امکان دسترسی به منو ، لیست علاقه مندی ها ، مدیر بارگیری ، فید خوان و دفترچه آنلاین را می دهد ، اما می توانید آن را به صورت دلخواه تنظیم کنید. به علاوه ، با Maxthon Passport می توانید یک حساب کاربری برای همگام سازی موارد دلخواه و ذخیره سازی رمزگذاری کنید.
در فهرست مرورگر وب می توانید یک جلسه خصوصی جدید را شروع کنید ، یک صفحه وب را به عنوان تصویر یا برنامه سریع ذخیره کنید ، به صفحه اسپلیت سوئیچ کنید ، Maxthon را با استفاده از حساب Passport خود قفل کنید ، پوست را تغییر دهید و به طور کامل سفارشی سازی رابط کاربری ، واردات یا صادرات کاربر داده ها و موارد دیگر
به طور پیش فرض ، Maxthon از حالت Ultra Mode استفاده می کند (به شما امکان می دهد صفحات وب را با زحمت مرور کنید) اما می توان آن را به حالت Retro تبدیل کرد تا بتوانید صفحات وب قدیمی تری را که توسط استانداردهای جدید پشتیبانی نمی شوند بارگذاری کنید.
علاوه بر این ، می توانید یک صفحه کامل یا متن انتخاب شده را ترجمه کنید ، یک عکس از کل صفحه یا یک منطقه بگیرید ، پر کردن فرم خودکار را فعال کنید (یعنی Magic Fill) ، گروه های نشانک را برای راه اندازی در ابتدا راه اندازی کنید یا از Resident Sniffer برای شناسایی و استفاده کنید محتویات را از یک صفحه وب بارگیری کنید (فیلم ، صدا ، تصویر).
علاوه بر این ، می توانید رابط کاربری را به حالت شب تغییر دهید (برای محافظت از چشمان خود هنگام استفاده از وب در وسط شب) ، از حرکات موس ، کلیدهای کوتاه URL یا نام مستعار URL استفاده کنید ، با کلیک کردن هنگام نگه داشتن ، به سرعت تصاویر را ذخیره کنید. کلید CTRL ، استفاده از Super Drag and Drop (برای باز کردن صفحات و تصاویر جدید یا انجام یک جستجوی وب در یک برگه جدید) ، بازگرداندن آخرین صفحه بسته شده با یک دکمه و موارد دیگر.
Portable Maxthon یک مرورگر سریع و مطمئن است که با توجه به تنظیمات برگزیده شما می تواند کاملاً شخصی سازی شود و هم دارای ویژگی های سرگرم کننده و کاربردی است که آن را از سایر مرورگرهای وب جدا می کند. اکیداً توصیه می کنیم از آن استفاده کنید.

قابلیت های نرم افزار Maxthon 5.3.8.2000:

کنترل توسط حرکت ماوس
(با فشردن کلید ماوس و حرکت ماوس به جهات مختلف میتوانید فرمان های مختلفی اعمال کنید)
قابلیت ویژه Drag & Drop
حذف تبلیغات اینترنتی
RSS خوان
پشتیبانی از برنامه های جانبی Internet Explorer
پشتیبانی از پوسته های مختلف

Tabbed Browsing Interface مرور همزمان چند صفحه وب در یک پنجره:

ماکستون از یک رابط جدولی قوی برای مرور اینترنت استفاده می کند توسط این رابط شما می توانید بدون شلوغ کردن نوار وظیفهَ ویندوز چند سایت را با هم ودر یک پنجره باز کنید .دراین حالت مرورکردن آنها آسانتر می شود چرا که اطلاعات مربوط به مقدار فضای بارگذاری شده از سایت در بالای جدول دیده میشود.

Mouse Gestures حرکات بیانگرموس:

به مرورگر خود توسط موس فرمان بدهید! با فعال کردن ویژگی حرکات بیانگر موس می توانید توسط گرفتن یک کلید موس و حرکت دادن آن به یک سو به مرورگر دستور بدهید.حرکات بیانگر موس انقلابی دیگر در صنعت مرور اینترنت است.بعضی از مردم می گویند که این کار شبیه به انجام کونگ فو با موس است.

Super Drag&Drop گرفتن وانداختن ویژه:

ماکستون انقلابی جدید در افزایش سرعت مرور صفحات وب به وجود آورده,به این ترتیب که شما کافی است یک پیوند را بکشید وبیندازید تا در جدولی جدید باز شود, شما می توانید پیوند را به هر جای صفحه که بخواهید بیندازِید همین طور اگر متنی را انتخاب کرده و به هر جای صفحه بیندازید توسط موتور جستجو گر پیش فرض شما در اینترنت به دنبال آن می گردد.

Privacy Protectionمحافظت ازاطلاعات شخصی شما:

شما می توانید با چند کلیک گذشته ها؛کوکیها وصفحاتی که توسط برنامه ضبط شده اند ؛رمزها و.. را پاک کنید همین طور می توانید اینهارا به گونه ای تنظیم کنید که با آغاز شدن یا بسته شدن
ماکستون پاک شده تا اثری از اعمال شما بجای نماند.

نوار علاقه مندی ها:

ماکستون یک نوار علاقه مندیها را به محیط برنامهَ شمااضافه می کند که توسط آن می توانید به پوشه پیوندها که در پوشه علاقه مندیهای شما قراردارد یا هر پوشه ای که بخواهید دسترسی داشته باشید.

AD Hunter شکارچی تبلیغات آزار دهنده اینترنتی:

صفحات ناگهانی صفحات شناور تصاویر تبلیغاتی فلاشهای تبلیغاتی….همه وهمه چیزهای آزاردهنده ای هستند اما با شکارچی تبلیغات از همهَ آنها راحت شوید.این برنامه تمامی تبلیغات (حتی درون سایت) رامی تواند مسدود کند وشما را از شرشان راحت کند.

Support Google Bar  پشتیبانی کامل از نوار ابزار گوگل:

آیا نوار ابزار گوگل را می توانید بروی مرورگر دیگری جز کاوشگر اینترنت اکسپلورر نصب کنید؟ جواب خیر است, اما برای ماکستون جواب آری است چرا که ماکستون از نوار ابزار گوگل به طور کامل پشتیبانی می کند. نوار برنامه های خارجی با ماکستون شما می توانید با چند کلیک ساده برنامه ای از سیستم خودتان را اجرا کنید وحتی می توانید آنها را طوری تنظیم کنید که با ماکستون شروع و اجرا شده و همچنین با ماکستون بسته شوند.

Skinsتعویض پوسته های مروگر:

ماکستون از پوسته های انعطاف پذیری استفاده می کند تا زیباتر به نظر برسد همراه با پوسته ها آیکونها نیز عوض می شود طراحان این مرورگر بیش از ۳۰۰پوسته در این وب سایت  قرار داده اند و به کاربران امکان انتخاب و تغییر پوسته مورد نظرشان را به سلیقه خود میدهد.پررنگ کنندهَ کلید واژه های پیدا شده توسط نوار جستجوگر:
با استفاده از این قابلیت پس از اتمام عملیات جستجو کلیه واژه های مربوط به واژه جستجو شده در وب سایت ها بصورت رنگی در آمده و به کاربر در رسیدن به جواب خود کمک بسیاری میکند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار