• ۱۶۱ بازدید
  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۸
SRWare Iron – Portable مرورگر SRWare Iron

SRWare Iron دانلود نرم افزار مرورگر SRWare Iron اس ار وار ایرون در آنی یار. اگر جزء کسانی هستید که به روزرسانی خودکار را ترجیح می دهید و SRWare Iron مرورگر مورد نظر شماست.

دریافت آخرین به روزرسانی برای برنامه های نصب شده بر روی رایانه می تواند یک کار دشوار و وقت گیر باشد ، به خصوص اگر به صورت دستی انجام شود. با این وجود ، برخی از ابزارهای تخصصی وجود دارند که می توانند مراقب بررسی و به روزرسانی باشند ، در صورت تمایل به چنین برنامه هایی که توسط خودشان اجرا شوند.
در مورد مرورگرهای اینترنتی ، بیشتر آنها دارای مکانیزم داخلی هستند که تأییدها را انجام می دهد تا ببیند نسخه جدیدتری نسبت به نسخه موجود در رایانه شخصی شما وجود دارد یا خیر. با این وجود ، مانند سایر برنامه های زمان اجرا یا برنامه های مشابه ، بسیاری از کاربران به دلایل متعدد ترجیح می دهند آن حیله ها را غیرفعال کنند.
یک ابزار کوچک دلپذیر وجود دارد که می تواند کمک کند. با رفتن به نام SRWare Updater ، این نرم افزار اطمینان خواهد داد که سیستم شما جدیدترین شماره از مرورگر اینترنتی شما را ترجیح می دهد.
از طریق یک رابط کاربری ساده و دوستانه ، شما می توانید تنظیمات را برای تأیید نسخه جدیدتر و داشتن به روزرسانی های خودکار به صورت خودکار پیکربندی کنید. به طور پیش فرض با محل SRWare Iron همراه است ، آدرس اینترنتی و لینک دانلود را پر کنید ، اما این بدان معنی نیست که در صورت تفاوت آنها نمی توانید آنها را تغییر دهید.
می توانید SRWare Updater را با مشخص کردن فاصله زمانی مطلوب در ساعت ها ، بین ساعت ۱ تا ۲۴ ، انجام های آنلاین لازم را در فواصل از پیش تعیین شده انجام دهید. همچنین ، امکان تنظیم برنامه هنگام شروع بوت ویندوز وجود دارد.
برای نتیجه گیری ، برای هر کسی که به دنبال یک روش ساده برای دریافت نوتیفیکیشن های به روزرسانی و انتشار جدیدتر SRWare Iron درست روی رایانه های خود است ، این برنامه قطعاً موردی است که امتحان می کند ، به خصوص اینکه مرورگر از مکانیزم داخلی استفاده نمی کند. از این نوع به دلایل امنیتی

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار