• ۱۷۹ بازدید
  • بهمن ۱۶, ۱۳۹۸
BeeBEEP – Portable مسنجر امن برای شبکه

BeeBEEP دانلود نرم افزار مسنجر امن برای شبکه بی بیپ در آنی یار. این سرویس گیرنده پیام رسانی است که امکان صحبت همزمان را با همه کاربران متصل به شبکه یا فقط یکی از آنها فراهم می کند.

با شروع یک پنجره گپ ساده و ساده ، تمام کاربرانی که در حال حاضر به شبکه BeepBEEP متصل هستند را نشان می دهد. به راحتی می توانید پیام موردنظر برای ارسال پیام را به راحتی انتخاب کرده یا به کلیه کاربران بصورت یکجا آدرس دهید.
BeepBEEP مانند بسیاری از سرویس گیرندگان پیام های فوری ، امکان تنظیم پیام وضعیت را فراهم می کند و شامل پشتیبانی از عناصر ارتباطی اضافی مانند شکلک ها نیز می شود.
یک پنجره نمایه به هر کاربر امکان می دهد جزئیاتی درباره نام خود ، مانند نام کامل ، تاریخ تولد و یک آدرس ایمیل اضافه کند. این می تواند در تماس با خارج از شبکه محلی مفید باشد.
گزینه های سفارشی سازی به تغییر خصوصیات قلم (نوع ، اندازه ، سبک) و رنگ آن ، اضافه کردن ، انتخاب صدای هشدار متفاوت یا امکان نمایش لیست فایلهای به اشتراک گذاشته شده و نقل و انتقالات اشاره دارد.
به همان راحتی که مشتری است ، توسعه دهنده موفق به ادغام یک بازی از تتریس ، که علی رغم گرافیک زرق و برق دار ، کاملاً اعتیاد آور است.
BeepBEEP به تنظیمات بیش از حد نیاز ندارد زیرا پیکربندی پیش فرض برای اکثر کاربران مناسب است. این مجموعه ای از ویژگی های ساده اما مفید است که امکان برقراری ارتباط آسان در شبکه محلی را فراهم می کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار