• ۱۷۳ بازدید
  • بهمن ۱۶, ۱۳۹۸
Trillian – Portable مسنجرهای معروف کنار هم

Trillian دانلود نرم افزار مسنجرهای معروف کنار هم تریلیان در آنی یار. برنامه پیام رسانی فوری با پیچ و تاب است: به شما امکان می دهد از چندین حساب برای خدمات مختلف IM استفاده کنید.

این نرم افزار کلیه مخاطبین بستر انتخابی پیام فوری شما (AOL Instant Messenger ، Yahoo! Messenger ، Google Talk ، ICQ ، Skype) را وارد می کند ، اما همچنین می تواند مستقیماً به شبکه های اجتماعی (فیس بوک ، چهار ضلعی ، توییتر ، لینکدین) دسترسی پیدا کند.
علاوه بر این ، Trillian بیشتر ویژگی های مهم را از دیگر پیام رسان ها که بسیار دوست دارید وام گرفته است ، قرض داده و موارد جدیدی را اضافه کرده است. می توانید یک پنجره جدید و گپ بزنید ، یا برای یک دوست که به تازگی وارد سیستم شده است ، پیام سریع ارسال کنید.
دوستان را می توان به روش های مختلفی در لیست طبقه بندی کرد: الفبایی ، با اندازه تاریخچه مکالمه ، و غیره: چندین عمل وجود دارد که می تواند در حین مکالمه انجام شود: می توانید ضبط صفحه (با کلیک کردن و کشیدن ماوس) ، متن پرچم را وارد کنید. مهم (یعنی متن زرد با نکات برجسته قرمز) یا تغییر قلم به سبک کد (که مخصوصاً مفید است اگر می خواهید یک زبان برنامه نویسی را برای شخصی توضیح دهید) مفید باشد.
هزار شکلک وجود دارد که می توانید با آنها بازی کنید (صورت های لبخند ، اشیاء و نمادها) و برخی از آنها با یاهو سازگار هستند. پیام رسان. تاریخچه چت بهتر از پیام رسانهای فوری معمولی سازماندهی شده است ، زیرا در اینجا می توانید برای دسترسی به مکالمه ، یک تاریخ را از تقویم انتخاب کنید و همچنین هر تصویری را که بین شما و دوستانتان رد و بدل شده است مشاهده کنید. از این گذشته ، سابقه چت را می توان بین رایانه و تلفن هوشمند شما همگام سازی کرد ، بنابراین در هر کجا که هستید در اختیار شماست.

قابلیت های نرم افزار Trillian Pro 6.0 Build 61:

دسترسی به سرویس Yahoo Messenger بدون مشکلات احتمالی که در برنامه مخصوص این سرویس مواجه می شدید
دسترسی به سرویس های AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger وIRC
قابلیت گفتگو با دیگر کاربرانی که توسط این نرم افزار و یا دیگر برنامه های پیام رسان در اینترنت می باشند
همراه شکلک های تمام سرویس ها
امکان دسترسی به سرویس ها به صورت همزمان
محیط بسیار زیبا و سرگرم کننده
بهینه سازی سرعت نرم افزار
رفع مشکلات نسخه های قبلی این نرم افزار
قابلیت استفاده از اکانت های دیگر نرم افزارهای پیام رسان
توانایی ارسال و دریافت فایل از طریق این نرم افزار به دیگر کاربران
امکان برقراری ارتباطات تصویری به وسیله WebCam
محیطی بسیار زیبا وجذاب با پوسته های متنوع

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار