• ۱۶۴ بازدید
  • بهمن ۱۶, ۱۳۹۸
Viber Desktop Free Calls & Messages وایبر برای دسکتاپ

Viber Desktop Free Calls & Messages دانلود نرم افزار وایبر دسکتاپ در آنی یار. به شما اجازه می دهد تا در هر جای دنیا با دوستان خود که Viber بر روی گوشی آن ها نصب شده تماس و یا اس ام اس ارسال کنید.

 نرم افزار قابل دسترسی است که یک راه حل ساده برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده ، با برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام کوتاه به صورت رایگان از طریق وب پیشنهاد می کند. این کراس پلتفرم است و از iOS ، BlackBerry OS ، Android ، Windows Phone ، Series 40 ، Mac OS ، Symbian و Bada پشتیبانی می کند.
برای کارآمد تر با این برنامه ، باید روی رایانه و دستگاه های تلفن همراه که می خواهید به آنها برسید ، نصب شود. پس از تأیید کد فعال سازی ، داده ها همگام سازی می شوند ، بنابراین می توانید تماس برقرار کرده و متون را از طریق Wi-Fi یا ۳G ارسال کنید.
برنامه در یک رابط تمیز و بصری پیچیده شده است که به هر کسی امکان می دهد به سرعت به آن عادت کند ، نمایش کلیه مخاطبین موجود ، مکالمات و تماس های اخیر. علاوه بر پیامک متنی ، عکس و فیلم می توانید شکلک ها و مکان ها را نیز تبادل کنید.
اگر قصد دارید فعالیت عادی خود را بر روی رایانه شخصی انجام دهید اما هنوز هم می خواهید به Viber توجه کنید ، خوشحال می شوید بدانید که از اعلان های پیام که از سینی سیستم ظاهر می شوند پشتیبانی می کند. در مورد تنظیمات ، می توانید این ابزار را برای نمایش هشدارها فقط برای تماس ها ، یا برای پیام ها و تماس ها تنظیم کنید.
با توجه به مخاطبین ، لازم نیست چیزی را به Viber وارد کنید. به جای دستی که آنها را جستجو کنید ، می توانید با اجازه دسترسی به دفترچه آدرس دستگاه خود ، این برنامه خسته کننده را به دست آورید ، به این دلیل که قادر است به طور خودکار مخاطبین را شناسایی و قرار دهد.
از نظر عملکرد ، وایبر در حین ارزیابی ما بدون سر و صدا اجرا کرد ، بدون آنکه سیستم عامل را به پیام های خطایی آویزان ، خراب یا پاپ آپ بکشاند. کیفیت صدا در حین مکالمه تلفنی بسیار عالی بود و اتصالات در طول آزمایشات ما پایدار بود.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار