• ۱۷۴ بازدید
  • بهمن ۱۶, ۱۳۹۸
Yahoo Messenger ورژن جدید یاهو مسنجر

Yahoo Messenger دانلود نرم افزار ورژن جدید یاهو مسنجر در آنی یار. یاهو مسنجر یک سرویس رایگان که به شما امکان می دهد وقتی دوستان آنلاین می شوند ببینید و برای آنها پیام های فوری ارسال می کنید.
همچنین می تواند نامه الکترونیکی جدید خود را در حساب های Yahoo Mail یا Yahoo Personals یا هنگامی که رویدادهای آینده در تقویم Yahoo خود ثبت کرده اید ، به شما هشدار دهد. یاهو مسنجر پشتیبانی از فایروال را ارائه می دهد ، یک حالت آماده به کار که به حداقل می رسد برنامه تا زمانی که اتصال به اینترنت برقرار شود ، امکان ذخیره و چاپ مکالمات شما و یک رابط زبانه دار فراهم می شود که دسترسی سریع به نمرات مورد علاقه ، اخبار و نمرات ورزشی شما را فراهم می کند.
نسخه جدید مسنجر با ویژگی های کاملاً جدید طراحی مجدد شده است. می توانید عکس ها را فوراً به اشتراک بگذارید ، GIF های متحرک و حتی پیام های ارسال نشده را ارسال کنید. از طریق مرورگر شما برای Android ، iPhone ، دسک تاپ و در وب در دسترس است. نسخه های قدیمی Yahoo Messenger دیگر پشتیبانی نمی شوند. برای ادامه استفاده از Yahoo Messenger ، لطفاً به جدیدترین نسخه ارتقا دهید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار