• ۱۶۲ بازدید
  • بهمن ۱۷, ۱۳۹۸
Symantec Endpoint Protection مجموعه کامل امنیتی

Symantec Endpoint Protection دانلود نرم افزار مجموعه کامل امنیتی سیمانتک اندپوینت در آنی یار. جموعه کامل امنیتی می باشد که توسط کمپانی بزرگ Symantec تولید شده است.

محافظت از آنتی ویروس همیشه مورد نیاز است ، صرف نظر از نوع سیستمی که روی آن کار می شود ، از نظر فیزیکی یا مجازی. Symantec Endpoint Protection یک راه حل نرم افزاری است که برای محافظت از سرورها ، دسک تاپ ، لپ تاپ ها و محیط های مجازی در برابر طیف گسترده ای از تهدیدات تهیه شده است.
این برنامه مبتنی بر فناوری ای به نام Symantec Insight است که می تواند شیوع و رتبه امنیتی تقریباً هر برنامه شناخته شده را در اینترنت کنترل کند ، بنابراین کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که برنامه هایی که نصب می کنند کاملاً بی خطر است.
نه تنها Symantec Endpoint Protection به ویژه برای حفاظت از زیرساخت های مجازی تقویت شده است ، بلکه می تواند اسکن ها و به روزرسانی ها را به صورت تصادفی تصادفی کند ، یک حافظه پنهان اسکن شده را حفظ کرده و تصاویر آفلاین را اسکن کند ، همچنین به طور خودکار مشتری های مجازی را شناسایی یا مدیریت کند.
عملکرد ویژه این نرم افزار ابزار بازیابی یکپارچه است که می تواند برای تولید CD یا بوت USB خود بوت شود که مجموعه ای از ابزارهای حذف بدافزار Symantec را شامل می شود. پس از ایجاد ، CD یا USB جدید می تواند کامپیوتر آلوده شده میزبان را به حالت بدون ویروس بوت کند که به کاربران اجازه می دهد بدافزارهای شناسایی شده را با سهولت از بین ببرند (و اسناد ارزشمند را در این فرآیند بازیابی کنند).
علاوه بر از بین بردن بدافزار ، Symantec Endpoint Protection همچنین می تواند کارایی رایانه ها را به همراه فرایندها و سیاستهای اجرایی بهینه کند. علاوه بر این ، هر زمان که کامپیوتر میزبان بیکار شود ، عملکردهای خود را انجام می دهد ، بنابراین باعث می شود تا کاربران از کار مزاحم نشوند و منابع رایانه ای را که ممکن است برای سایر کارها لازم باشد ، به دست نیاورد.
همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این راه حل نرم افزاری فقط در محیط های مجازی اجرا نمی شود ، بلکه از آخرین نسخه های ویندوز نیز پشتیبانی می کند ، بنابراین کاربران می توانند بدون نیاز به به روزرسانی به سیستم عامل جدیدتر ، همان محافظت از کلاس بالا را دریافت کنند. آنها به سادگی می توانند یک برنامه را نصب کرده و انواع مختلفی از محافظت را کسب کنند: آنتی ویروس ، ضد ویروس ، فایروال ، جلوگیری از نفوذ ، کنترل دستگاه و کنترل برنامه.

قابلیت های نرم افزار Symantec Endpoint Protection 14.2.5569.2100:

دارا بودن آنتی ویروس Symantec به همراه فایروال
امکان تشخیص نفوذهای داخل به خارج و برعکس
کنترل برنامه های سیستم در دسترسی به اینترنت
کنترل دسترسی های به سیستم شما از کامپیوترهای شبکه
امکان کار و مدیریت و Update برنامه توسط سرور
کنترل سخت افزارها و قطعات ورودی و خروجی سیستم
امکان شناسایی برنامه های جاسوسی و مخرب

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Windows Operating Systems:

- Windows XP (32-bit, SP3 or later; 64-bit)
- Windows XP Embedded (SP3 or later)
- Windows Vista (32-bit, 64-bit)
- Windows 7 (32-bit, 64-bit)
- Windows 7 Embedded
- Windows 8 (32-bit, 64-bit)
- Windows 8 Embedded
- Windows 8.1
- Windows 10**
- Windows Server 2003 (32-bit, 64-bit, R2 or SP1 or later)
- Windows Server 2008 (32-bit, 64-bit, including R2)
- Windows Server 2012 (64-bit, including R2)
- Windows Small Business Server 2011 (64-bit)
- Windows Essential Business Server 2008 (64-bit)

Macintosh Operating Systems:

- Mac OS X 10.8, 10.9, 10.10
- Mac OS 10.11

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار