• ۱۷۶ بازدید
  • بهمن ۱۷, ۱۳۹۸
Yahoo Status Maker ساخت استاتوس در یاهو مسنجر

Yahoo Status Maker دانلود نرم افزار ساخت استاتوس در یاهو مسنجر یاهو استاتوس میکر در آنی یار. این برنامه برای کسانی که باید راه دسترسی ایمن به ایمیل یاهو را بدانند ، مبانی رایگان استفاده از نکات Yahoo را ایجاد می کند.
این برنامه راهنما شامل تمام اطلاعات مفید برای استفاده از yahoo از اصول اولیه تا مراحل پیشرفته است. فقط کافی است چند مرحله از دستورالعمل های داخل را رعایت کنید و می دانید چه کاری با نامه yahoo خود دارید تا در ارسال و دریافت هرگونه ایمیل ایمن تر باشید.
با استفاده از برنامه نامه Yahoo یاهو ، می توانید آدرس ایمیل دیگر خود را از هر ارائه دهنده دیگری اضافه کنید تا آنها را از اینجا بررسی کنید ، اعلان های فشار را فقط از افراد مخاطب دریافت کنید (نه شرکت یا خبرنامه) ، به راحتی تصاویر / ویدئو یا پرونده ها را از درایو گوگل و dropbox خود ارسال کنید. ، و خیلی بیشتر. شما می توانید یاد بگیرید که از این ویژگی های جالب yahoo با این برنامه راهنما استفاده کنید ، به علاوه بسیاری از موضوعات مفید برای ایمن ماندن در نامه yahoo.
این راهنمای اطلاع رسانی رایگان برای کمک به همه طرفداران بزرگ یاهو است که از موقعیت های ناامن خودداری کنند. اگر به yahoo علاقه مند هستید ، این برنامه راهنمای را نصب کنید. و روش استفاده از بسیاری از ویژگی های ایمیل یاهو را در چند دقیقه می دانید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار