• ۱۵۴ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
Baidu Browser مرورگر Baidu برای ویندوز

Baidu Browser دانلود نرم افزار مرورگر Baidu برای ویندوز بایدو بروزر در آنی یار. مرورگر وب که هدف آن بهبود تجربه مرور شما با استفاده از مجموعه ابزارهای جدید و همچنین نسخه های پیشرفته از نمونه های کلاسیک است.

از اولین ثانیه هایی که نصب را اجرا می کنید ، احساس می کنید که بسیار عالی به نظر می رسد. در واقع در اکثر جنبه ها این از الگوی طراحی مرورگرهای رایج مانند اینترنت اکسپلورر ، موزیلا فایرفاکس ، اپرا و Google Chrome پیروی می کند اما تغییر دادن به مرورگر Baidu مانند گرفتن مدل جدیدی از ماشین شماست. شما شروع به توجه به پیشرفت های “لمس های پایان” و ویژگی های ارائه شده می کنید.
اولین موردی که در مورد Spark Browser مطرح است این است که به شما امکان می دهد از حرکات موس برای حرکت در محتوای صفحات و همچنین زبانه های بسته و باز استفاده کنید. اگر بخش خوبی از روز خود را صرف خواندن اخبار یا مطالب مشابه می کنید ، این ویژگی مفید است.
یکی دیگر از ویژگیهای خوب مرورگر Baidu ، امکان گرفتن عکس از مناطق خاص مرورگر یا ضبط کل صفحه وب است ، حتی اگر همه اینها در صفحه شما جای نگیرد. هنگامی که تحقیق آنلاین می کنید ، این یک ابزار خوب است ، به خصوص که به شما امکان می دهد حاشیه نویسی های مختلفی را به عکس های خود اضافه کنید.
ابزاری یکپارچه که معمولاً آن را به عنوان یک برنامه شخص ثالث یا پسوند پیدا می کنید ، یک بارگیری کننده ویدیو است که می توانید برای گرفتن کلیپ از وب سایت های مختلف و ذخیره آنها در رایانه استفاده کنید. اگر با زبانه ها بیش از حد زیاد شدید می توانید دکمه ute نادیده گرفتن همه برگه ها را فشار دهید اگر یکی از آنها شروع به ارسال اسپم تبلیغ صوتی کند که از آن متنفر هستید و نمی توانید بگویید کدام یک آن را پخش می کند.
مرورگر Baidu تنظیمات حریم خصوصی کلاسیک را در اختیارتان قرار می دهد اما با ارائه یک راه حل ساده تر برای زمانی که شما نیاز به فهرست کردن بدون ترک اثری دارید ، آنرا در مرحله بالاتر قرار می دهد. این امکان را به شما می دهد “پنجره ناشناس” را باز کنید و از آن استفاده کنید که هیچ سابقه ای در تاریخ مرورگرها ایجاد نمی کند. پس از بسته شدن آن پنجره ، تمام اطلاعات در حال مرور مرتبط با آن به طور خودکار و دائمی دور می شوند.
به عنوان یک مرورگر مبتنی بر Chromium ، می توانید از تم ها ، برنامه ها و برنامه های سازگار با Chrome استفاده کنید تا عملکرد مرورگر Baidu را تقویت کنید.
تا آنجا که مرور می رود ، بسیار عالی است. هیچ مشکلی وجود ندارد ، زبانه های جدید فوراً باز می شوند و وب سایت ها به همان سرعتی که سخت افزار و اتصال اینترنتی کامپیوتر به شما اجازه می دهد بارگیری می شوند.
مرورگر Baidu یک مرورگر بسیار خوب است که می تواند با هر یک از غول های مرور در آنجا رقابت کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار