• ۱۵۵ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
Brave Browser – Portable مرورگر سریع امن و ضد تبلـیغات

Brave Browser دانلود نرم افزار مرورگر سریع امن و ضد تبلـیغات براو بروزر در آنی یار. مرورگر وب سریع برای ویندوز و سایر پلتفرم ها که دارای افزونه ضد تبلیغات و مسدود کننده پاپ آپ میباشد.

دنیای مرورگرهای منبع باز و آزاد به تازگی از جدیدترین عضو خود استقبال کرده است که با نام Brave پس از یک دوره تست نسبتاً طولانی بتا ، همراه می شود. قبل از هر چیز ، شایان ذکر است که Brave شجره نامه ای تثبیت شده را بر عهده دارد که براندا آیچ ، خالق JavaScript و بنیانگذار پروژه موزیلا است.
با این کار از راه خارج می شویم ، اجازه دهید مستقیماً به آن چیزی بپردازیم که Brave را نه تنها یک مرورگر خوب بلکه یک مرورگر ویژه می کند. درست از خفاش ، دو جنبه اصلی وجود دارد که Brave را بسیار جالب می کند. اولی با موتورهای حریم خصوصی و امنیتی ارائه می شود ، در حالی که دوم سیستم پاداش منحصر به فرد و همچنین فلسفه بی نظیر آن است که هدف آن تغییر نحوه کار تبلیغات در اینترنت است.
از آنجا که جنبه حفظ حریم خصوصی و امنیت نقطه فروش آن برای بیشتر کاربران خارج از کشور خواهد بود ، ما با آن شروع خواهیم کرد. مهمترین و مهمترین چیزها ، Brave شامل یک مسدود کننده تبلیغاتی است ، نه فقط هر مسدود کننده تبلیغاتی – یکی از بهترین ها. این بدان معنی است که شما برای پیدا کردن و نصب پسوند “عالی” شخص ثالث برای این منظور نیازی به مشکل ندارید.
این دارای بسیاری از ویژگی های مفید است که کاربران مجبور نیستند انگشت خود را بلند کنند زیرا بدافزارها و ردیاب های گسترده به طور پیش فرض مسدود شده اند. این از طریق “سپرهای” دستی آن انجام می شود. این سپرها می توانند سایت های شخص ثالث را از ردیابی فعالیت آنلاین شما منع کنند (آنها ردیابی کوکی ها و تبلیغات تهاجمی را در بین دیگران مسدود می کنند).
حتی اگر Brave مبتنی بر Chromium باشد که پایه و اساس گوگل کروم است ، توسعه دهندگان پشت این پروژه آن را از تمام عناصری که داده ها را به Google ارسال می کنند پاک کرده اند. صحبت از حریم خصوصی ، Brave واقعاً آن را بسیار جدی می گیرد ، واقعیتی که این مرورگر به راحتی نشان می دهد که مرورگر دسترسی به Tor (شبکه مسیریابی پیاز) دارد. این کار برای پنهان کردن کامل هویت و موقعیت مکانی آنلاین مفید است و حتی می تواند به عنوان دروازه ای به سمت Darknet عمل کند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

Operating System

Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
 

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار