• ۱۶۳ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
Change Default Browser تغییر مرورگر پیشفرض وب تنها با یک کلیک

Change Default Browser دانلود نرم افزار تغییر مرورگر پیشفرض وب تنها با یک کلیک چنج دیفالت بروزر در آنی یار. نرم افزاری که یک روش راحت و کاربردی برای تغییر مرورگر وب پیش فرض روی رایانه شما فراهم می کند.

مراحل نصب زمان کمی و تلاش کمتری برای اتمام دارد ، زیرا مرورگر پیش فرض Change فقط با تنظیمات آشنا بسته بندی می شود.
در یک رابط کلاسیک ساخته شده از یک پنجره معمولی پیچیده شده است که دسترسی مستقیم به تمام ویژگی های موجود را فراهم می کند. اصل “آنچه می بینید همان چیزی است که شما می دهید” به روشنی در مورد ابزار کاربرد دارد ، زیرا جدا از گزینه های قابل مشاهده در قاب اصلی ، هیچ گزینه دیگری در دسترس نیست.
Change Default Browser مسیر دایرکتوری پیش فرض را برای هر مرورگر وب پشتیبانی شده (Internet Explorer ، Mozilla Firefox ، Google Chrome و Opera) نشان می دهد و به شما اجازه می دهد اگر متفاوت باشند ، آنها را به هر چیز دیگری تبدیل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که یک مرورگر دلخواه را انتخاب کنید و فقط یک دکمه را کلیک کنید تا به صورت پیش فرض تنظیم شود. گزینه های قابل توجه دیگر در اینجا موجود نیست.
ما در تست های خود به هیچ مشکلی نرسیده ایم ، زیرا مرورگر پیش فرض پیام های خطایی را قطع نکرده ، خراب نمی کند و ظاهر نمی شود. این دستورات بسیار پاسخگو بوده و با CPU و RAM کم کار می کند ، بنابراین تاثیری در عملکرد کلی دستگاه نخواهد داشت. ممکن است در مجموعه ویژگی های آن کارآمد نباشد ، اما Change Default Browser کار را انجام می دهد و توسط هر کسی که به دنبال اصلاح سریع مرورگر وب پیش فرض در رایانه خود است می تواند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار