• ۲۰۲ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
Maxthon MxNitro – Portable مرورگر پرسرعت

Maxthon MxNitro دانلود نرم افزار مرورگر پرسرعت مکستون مکس نیترو در آنی یار. مرورگرMaxthon MxNitro جدیدترین عضو خانواده مرورگران حرفه ای شبکه Maxthon میباشد.

وقتی صحبت از نرم افزاری است که بطور روزانه از آنها استفاده می شود ، افرادی هستند که از نظر ظاهری ، عملکردها و سرعت درخواست های بسیار خاصی درباره هر برنامه دارند.
همین مورد در مورد مرورگرها نیز صدق می کند و کسانی که سادگی را بیش از همه ترجیح می دهند طیف گسترده ای از برنامه ها را انتخاب کنند ، مانند MxNitro.
از آنجا که به گونه ای طراحی شده است که ممکن است تا حد امکان بدون اختلال باشد ، هیچ کاربری ، چه تازه کار و چه متخصص ، در درک عملکردهای MxNitro با هیچ مشکلی روبرو نخواهد شد: کافیست URL را تایپ یا چسباندن کنید ، سپس مطبوعات را وارد کرده و یک صفحه وب باز کنید.
با وجود این که تمام تنظیمات پیچیده از MxNitro حذف شده است ، یک ویژگی بسیار مهم حفظ شده است ، یعنی پشتیبانی از برگه.
به منظور کلمات ، می توانید همزمان به چندین صفحه دسترسی داشته باشید ، سپس بین زبانه های ایجاد شده و بدون هیچ زحمتی مرور کنید. علاوه بر این ، می توانید وب سایت های مورد علاقه خود را به لیست موارد دلخواه اضافه کنید ، بنابراین می توانید بدون نیاز به تایپ آدرس مجدد ، آنها را به سرعت بعداً باز کنید.
در کل ، MxNitro باید مورد توجه همه کسانی باشد که بیش از هر چیز به سادگی اهمیت می دهند ، به خصوص وقتی که راه حل های نرم افزاری آنها ارائه می شود.
برخی از کارکردهای مفید هنوز وجود دارند ، زیرا شما هنوز هم می توانید از یک رابط زبانه دار و لیستی از صفحات وب مورد علاقه لذت ببرید ، در حالی که بستن یک برگه می توانید با کلیک بر روی دوبار روی آن به راحتی دست یابید.
ناگفته نماند که به کاربران فن آوری اطلاعات در جستجوی نرم افزارهای پیچیده توصیه می شود که یک مرورگر دیگر را جستجو کنند ، با این حال کاربران عادی می توانند بدون هیچ مشکلی در MxNitro تمام آنچه را که برای کاوش در وب مورد نیاز است پیدا کنند.

قابلیت های نرم افزار Maxthon MxNitro 1.1.0.2000:

نصب و اجرا با ۳ برابر سرعت دیگر مرورگر ها مانند کروم بارگذاری صفحات با سرعتی ۳۰% بیشتر نسبت به کروم
بالا بردن سرعت جستجو در شبکه در تمامی ویندوز ها و کامپیوتر های ساخته شده قبل از سال ۲۰۱۴
ایجاد نگاه کاوشگرانه و بادقت به منظور احساس راحتی کاربرانی که برای نخستین بار از آن استفاده میکنند

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار