• ۱۶۰ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
MozBackup تهیه نسخه پشتیبان از بخشهای مختلف مرورگر فایرفاکس

MozBackup دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از بخشهای مختلف مرورگر فایرفاکس موز بکاپ در آنی یار.MozBackup یک نرم افزار کوچک اما بسیار قدرتمند است که می تواند برای محصولات Mozilla شما بکاپ تهیه کند.

رابط کاربری گرافیکی مانند جادوگر که به شما در انتخاب پروفایل و تهیه نسخه پشتیبان از آن کمک می کند
رابط برنامه شامل یک جادوگر ساده است که در آن می توانید عملیاتی را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید (نسخه پشتیبان تهیه یا بازیابی یک نمایه) ، و همچنین برنامه Mozilla را انتخاب کنید (مانند Firefox ، Thunderbird ، حتی نسخه های قابل حمل آنها).
برای ادامه ، برنامه انتخاب شده باید بسته شود. اکنون می توانید نمایه مورد نظر خود را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کرده و فهرست راهنمای مقصد را تنظیم کنید.
فایل پشتیبان دارای فرمت PCV خواهد بود. بعلاوه ، می توانید پرونده را با انتخاب رمز عبور ایمن کنید (در صورتی که رایانه خود را با چندین کاربر به اشتراک بگذارید ، بسیار مفید است ، بنابراین پیشنهاد می کنیم این گزینه را اعمال کنید).
در مرحله آخر ، می توانید جزئیاتی را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید. آنها می توانند از تنظیمات عمومی ، ایمیل و کتابهای آدرس تا پسوندها ، بوک مارک ها ، گذرواژهای ذخیره شده ، لیست پرونده های بارگیری شده و گواهینامه ها باشند. بازیابی نسخه پشتیبان مشابه است.
این برنامه از مقدار بسیار کمی از منابع سیستم استفاده می کند و به سرعت می تواند یک کار را انجام دهد. هنوز پرونده راهنما وجود ندارد و استفاده از آن بسیار ساده است ، بنابراین مبتدیان حتی به یک پرونده هم احتیاج ندارند. ما MozBackup را از هر سطح تجربه ای به همه کاربران توصیه می کنیم ، زیرا در صورت حفظ تنظیمات شما برای برنامه های Mozilla ، یک راه حل ساده ارائه می دهد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار