• ۱۶۳ بازدید
  • بهمن ۱۸, ۱۳۹۸
Raidcall مسنجر بسیار عالی مخصوص گیمرها

Raidcall دانلود نرم افزار مسنجر بسیار عالی مخصوص گیمرها رایدکال در آنی یار. RaidCall ابزاری زیبا و ساده است که به شما امکان می دهد فوراً با گروه هایی از افراد ارتباط برقرار کنید.
RaidCall عناصر پیام فوری ، ارتباطات گروهی و گفتگوی صوتی را در یک نرم افزار ارتباطی گروهی حرفه ای جمع می کند. RaidCall ابزاری قدرتمند برای ارتباط با گروه و متن است. علاوه بر این ، RaidCall بهترین انتخاب گیمرها در هنگام بازی است. RaidCall سرویس صوتی با کیفیت بالا را به گیمرها اختصاص می دهد و به دلیل قابلیت های بی نظیر و ویژگی های قدرتمند ، تجربه جدیدی را به ارمغان می آورد. به عنوان یک نرم افزار مبتنی بر ارتباطات گروهی ، RaidCall هم حمایت از تعالی بازی و هم حمایت از سازمان های جدید بازی های آینده را نشان می دهد.
ویژگی های اصلی: ۱. کاملا رایگان. Raidcall یک سرویس صوتی مبتنی بر Cloud-computing است. نرم افزار مشتری و سرور هم برای کلیه کاربران عادی (غیرتجاری) رایگان است. می توانید در هزینه کرایه سرور ، هزینه خود را ذخیره کنید و از تنظیمات پیشرفته نیز در وقت خود صرفه جویی کنید.
۲. Overlay Powerful.Raidcall Overlay یک موتور داخلی مبتنی بر فلش است که شما را قادر می سازد در هر بازی آزادانه از Raidcall استفاده کنید. شما ممکن است بدون اینکه مجبور به ترک بازی شوید ، گپ بزنید ، صحبت کنید و حتی فیلم های پیاده روی را تماشا کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۰۵۴۳ (سراسر کشور) و یا ۹۰۹۲۳۰۵۰۳۱ از تهران تماس بگیرید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

Supported Operating Systems ( 32bit / 64 bit ) :

Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP

پسورد فایل فشرده : aniyar.com

برای کپی کلیک کنید پسورد کپی شد، می‌توانید برای خارج کردن از فایل فشرده استفاده کنید
درخواست نرم افزار

در صورتی نرم افزار، یا کرک نرم افزارتان را نمی توانید پیدا کنید، درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان برای شما ارسال شود.

درخواست نرم افزار